2733
2739
عنوان

امام رضایی ها بیاین

84 بازدید | 16 پست

سلام دوستان حرم مطهر رضوی ختم سوره جمعه و سوره صف گذاشته نیت کنید و از ختم بردارین و لطفا بگین چند مرتبه میخونید مهلت زمانی نداره هر موقع وقت کردین بخونید اجرتون با امام رئوف علیه السلام 

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سوره صف یک مرتبه لطفا برای منم دعا کنید یه ازدواج موفق و عالی داشته باشم مرسی

عزیزم ان شاءالله سال دیگه این موقع یه ازدواج عالی کرده باشی و با همسرت تو حرمت ببینمت

من هم سوره صف . سه بار میخونم . 

التماس دعا دارم 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2738
عزیزم ان شاءالله سال دیگه این موقع یه ازدواج عالی کرده باشی و با همسرت تو حرمت ببینمت

وای مرسی عزیزم از دعای قشنگت 😍انشاالله  

انشالله شما هم حاجت رواباشید ❤

شرایط خیلی سختی رو میگذرونم برام یه صلوات میفرستین ممنون 

شما حاجت غیر ممکنتون رو با چ دعایی گرفتید ؟ تجربه دارید در این مورد ؟

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
شما حاجت غیر ممکنتون رو با چ دعایی گرفتید ؟ تجربه دارید در این مورد ؟

گلم غیر ممکن منظورتون چیه؟ من تو هر دوره ای با یه ختمی حاجت گرفتم مثلا این اواخر یا صلوات حضرت زهرا سلام الله علیها با طهارت و رو به قبله سه روز پشت سر هم به تعداد ۵۷۵ مرتبه بخونید حاجت میگیرین البته فکر میکنم تعدادش همینه بازم تو اینترنت سرچ کنید تعداد دقیقش میاد

گلم غیر ممکن منظورتون چیه؟ من تو هر دوره ای با یه ختمی حاجت گرفتم مثلا این اواخر یا صلوات حضرت زهرا ...

نمیدونم عزیزم حاجتی دارم که حس میکنم معجزست اگر بشه . مرسی بابت راهنماییت . دعا کن منم جواب بگیرم .

نمیدونم عزیزم حاجتی دارم که حس میکنم معجزست اگر بشه . مرسی بابت راهنماییت . دعا کن منم جواب بگیرم .

عزیزم با اعتقاد کامل بخون برا خدا هیچ غیرممکنی وجود نداره اگر حاجتت شرعی هست حضرت زهرا سلام الله علیها را واسطه قرار بده اگه صلاح باشه میشه اگه نشد زیاد براش اصرار نکن ان شاءالله خدا جایی دیگه برات جبران میکنه

2706