2733
2739

،

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

من وسواس فکریم طوری هست که موهای سرم رو میکنم /:

درمان دارویی هم داره ولی هنوز نگرفتم قرصشو چون الان کمتر شده

و قسم به حقارت واژه و شکوه سکوت که گاهی شرح حال آدمی ممکن نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وسواس ریشه در اضطراب یا  افسردگی داره، اول باید ریشه زو درمان منیم تا به وسواس برسیم وگرنه درما ...

از من ارثیه فک کنم و با دارو کامل درمان شدم ریشه درمانی فک کنم برای روانشناساس و دارو بحثش فرق داره من با دارو کامل خوب شدم

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
2731
از من ارثیه فک کنم و با دارو کامل درمان شدم ریشه درمانی فک کنم برای روانشناساس و دارو بحثش فرق داره ...

خیر اینطور نیست برای ocd یا وسواس در کنار دارو درمانی حتما باید رفتار درمانی و cbtهم صورت بگیره 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
خیر اینطور نیست برای ocd یا وسواس در کنار دارو درمانی حتما باید رفتار درمانی و cbtهم صورت بگیره  ...

من ک بادارو خوب شدم نیازی ندارم

خیر اینطور نیست برای ocd یا وسواس در کنار دارو درمانی حتما باید رفتار درمانی و cbtهم صورت بگیره  ...

عکس خودتونه؟

2738

من وسواس فکریم با همتون فرق داشت با دارو خوب شدم