2737
2734
عنوان

دیشب کتک کاری شد

639 بازدید | 38 پست

دیشب رفته بودیم بیرون برای افطار با دوستم و دوست پسرش و نامزدم دوستم و دوست پسرش دعواشون شد ما دور شدیم حرف بزنن یهو دیدم داره دوستمو میزنه دیوونه شدم رفتم دسته دوستمو کشیدم نامزدم میگف نرو به ما چه بذار مشکلشونو حل کنن 

خلاصه برگشتم سمته نامزدم گفتم خیلی بی غیرتی واقعا 

به نظرتون کاره اشتباهی کردم دوستمو برداشتم؟

هر چی از دهنم درومد به دوست پسرش گفتم 

به چه حقی بعضی پسرا به خودشون اجازه میدن بزنن ؟؟ کی بهشون اجازه همچین غلطیو میده 

و هزاران نهال از بریده همان جوانه میزند...🍃

چیکاره نامزدت داشتی😅😅

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا فرهنگ سازی نشده برای دوستی با جنس مخالف و 

متاسفانه با هر بی سر و پایی ادم دوست میشه

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
2731

کارت درست بوده!!!  وقتی یکی داره کتک می زنه باید مداخله کرد!!  یعنی چی دوست پسرت گفته بزار خودشون مشکلشون حل کنند!!!  مثلا دوستت خوب کتک بزنه مشکلشون له و لورده و حل می شه!!!

در قضاوت همه حق را به تو دادند ولی، نکته اینجاست که من راز نگه دار ترم
2738

چه نامزد بیخیالی

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر

از لحاظ روحی نیاز دارم یکی باشه هم بزنمش هم بزنم

تا جون داریم بزنیم.پخش زمین شیم😥

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

به  شوهر تو چه ربطی دار رمبوئه   مگه

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
از لحاظ روحی نیاز دارم یکی باشه هم بزنمش هم بزنم تا جون داریم بزنیم.پخش زمین شیم😥

منم همینطوررر

باشگاه میرفتم خوب بود الان ک تعطیل شده

ای دختر صحرا نیلوفر 🌾میشه برای رسیدن به آرزوهام و حل شدن مشکلاتم برام دعا کنید🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻    دنیا دیگه مثل من نداره🐚🌺                                 Sahra          🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻
2706