2733
2739
عنوان

نگهداری از والدین

165 بازدید | 20 پست

سلام خونومانماز روزه هاتون قبول باشه . من راهنماییتون احتیاج دارم من ۲۸سالمه ۱۰ساله ازدواح کردم یه پسر ۵ساله دارم همسرم شغلش خدمات ومستاجر .من وقتی ۵سالم بود پدر ومادرم از هم جداشدن ومن با مادرم زندگی کردم ولی با پدرم تلفنی در ارتباط بودم چون پدرم شهر دیکه ای هس الان پدرم ۶۰سالش هس با مادرش که مادربزرگم میشه زندکی میکنه هی زنگ میزنه میگه تو باید بیای منو از اینجا ببری وظیفه تو هس از من نگهداری کنی از این حرفا .پدرم ناراحتی اعصاب شدید داره .مادرم به خاطر همین ازش جداشد یه حرکات هایی میکنه آدم خجالت میکشه تو جمع .من دوسش دارم ولی نگهداری از کسی که بیماری اعصاب داره سخته .همش تحت فشار روحی میزاره منو.آخه پدر من به غیر من ۴تا بچه ی دیگه ای هم داره از زن اولش مادر من زن دومش بود اون زنم ازش جدا الان اون ۴تا بچه از من بزرگترن من آخرین بچه هستم ولی به من زنگ میزنه این حرفا میزنه خودم درس خوندم دنبال کارم .والا کسی نیس از بچم مراقبت کنه من برم سرکار اونوقت چطو پدرم بیارم خونه خودم حالا کی از بابام مراقبت کنه .بعد من از ۵سالگی پیش مادرم بودم پدرم اصن خوب نمیشناسم چطو میتونم باهاش کنار بیام لطفا راهنماییم کنید 

همینارو بهش بگو

ای دختر صحرا نیلوفر 🌾میشه برای رسیدن به آرزوهام و حل شدن مشکلاتم برام دعا کنید🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻    دنیا دیگه مثل من نداره🐚🌺                                 Sahra          🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتی در توانت نیست و شرایطشو نداری هیییچ اجباری نیست نه عرفی نه دینی و نه هیچی...نمیتونی دیگه یه ...

پدرم بازنشست ارتش حقوق داره میتونه جایی بره که ازش نگهداری بشه .بخدا خودم یه هفته کمر دردشدی دارم تو خونه افتادم از هیچ کس هیچ درخاستی نکردم .میترسم خدا روزی سرم بیاره

اصن بااحساساتم بازی میکنند .مادربزرگم با عموم هی بهش یاد میدن .میترسم پدرم نفریتم کنه

شما هم از اونایی هستین ک فکر میکنید خدا نشسته هر آهی کشیده شد چوبشو بزنه فرق سر طرف؟😑😐

نه جونم خدا عادله و عادلانه رفتار میکنه

هرسال ما بدون آگاهی، از سالگردِ مرگِ خود عبور میکنیم...💤🤞
2740
پدرم بازنشست ارتش حقوق داره میتونه جایی بره که ازش نگهداری بشه .بخدا خودم یه هفته کمر دردشدی دارم تو ...

نترس گلم...نمیتونی...اینو شاید بنده‌ی خدا نفهمه ولیخدااا خوووب میفهمه خودش گفته هیییچ بارگرانی بر دوش بنده ام ننهادم..

نترس گلم...نمیتونی...اینو شاید بنده‌ی خدا نفهمه ولیخدااا خوووب میفهمه خودش گفته هیییچ بارگرانی بر دو ...

البته پدرم خیلی دوست دارم صداش پشت تلفن بهم دلگرمی میده ولی گاهی اذیتم میکنند

البته پدرم خیلی دوست دارم صداش پشت تلفن بهم دلگرمی میده ولی گاهی اذیتم میکنند

مگه میگم دوسش نداری 

عزیزم آدم کاری و ک نمیتونه اتجام بده چرا زوری انجام بده

بحث یع روز دو روز ک نیس اگه اومدو بعد با رفتارتون ک احساس خستگی کردین دلش شکست ک بدتره ...

بگو همسرم راضی نیست اگه با من بود قدمت رو چشمم بود ولی همسر راضی نیست بگو وضیفه پسره نه دختر

آخه میدونی از ناراحتی اعصابی که داره میترسم .چون من تو یه محیط آرامش بزرگ شدم اگه اینجور حرکات های بابام ببینم بهم شوک وارد میشه .الهی که همه مریضا شفا بگیرند

2706