2733
2734
عنوان

قطع رابطه با دوست صمیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 18 پست
بیشتر حرص زندگیم این آدم و‌کارتش ، انقدر واسه تربیت بچه براش کلیپ آموزش فرستادم انقدددددددر حرف زدم ...

متاسفانه تو جامعه ی ما یه طرز فکری هست

که معتقدن بعد ازدواج بلافاصله باید زایید اونم بدون در نظر گرفتن اینکه ایا شرایطشو دارم یا نه 

دیگه بعد اون اعتقادی به تربیت بچه از طریق خوندن کتاب های روانشناسی و کلیپ های اموزشی ندارن 

به سبک دو قرن پیش تربیت میکنن 

متاسفانه تو جامعه ی ما یه طرز فکری هست که معتقدن بعد ازدواج بلافاصله باید زایید اونم بدون در نظر گر ...

دقیقا به من میگه تو راه بهتری داری ، منم گفتم من بچه ندارم اما اگه بچه داشتم حتما راه بهتری داشتم ، ۴ تا کتاب بخون اون گوشی تو دستت به چه درد میخوره ۴ تا چیز ازش در بیار امتحان کن ، خلاصه هی میخواست بحث و عوض کنه گفتم دوست ندارم باهات حرف بزنم خداحافظ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا به من میگه تو راه بهتری داری ، منم گفتم من بچه ندارم اما اگه بچه داشتم حتما راه بهتری داشتم ، ...

حالا الان یه سریا میان میگن شما بچه ندارین درک نمیکنین بچه بعضی وقتا چقد اعصاب خورد کن میشه 🤣🤣

ولی بهت تبریک میگم برا اینکه جرئتشو داشتی و با این شخص کات کردی رفیقا رو عادات ما خیلی تاثیر دارن

حالا الان یه سریا میان میگن شما بچه ندارین درک نمیکنین بچه بعضی وقتا چقد اعصاب خورد کن میشه 🤣🤣 ول ...

من متاسفانه یا خوشبختانه یکم رک هستم ، خیلی بد باهاش حرف زدم ، البته حقشه هنوزم دام خنک نشده 

2731