2733
2739
عنوان

به هر چیزی که میخواید داشته باشید

116 بازدید | 7 پست

باهاش آشتی کنید انرژی مثبت بدین بهش عشق بدین

خدایی نکرده بیماری به سلامتی عشق بده با سلامتی حرف بزن ازش سپاسگراری کن بگو عذر میخام که تا الان قدرتو ندونستم و سپاسگزارت نبودم و بگو از این به بعد میخام هر لحظه در زندگی من جاری باشی

برای ثروت هم یک پول بردار و همین حرفا را بزن هر حرف مثبت و قشنگی که بلدی قربون و صدقه اش برو واسه هر چیزی که میخای همینجور باش به نداشتنش فکر نکن به داشتنش و عشق و ذوقی که از داشتنش دریافت میکنی فکر کن و واقعا در درونت و دلت ذوق و حس خوب راه بندازی یقین داشته باشید کم کم ورودشو به زندگیتون می بینید

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم من به هر چی مثبت فکر کردم عکسش, شد دیگه میترسم

چون باورت همینه منم همینجور بودم اصلا نیازی نیست فکر کنی تو لحظه حال باش و همیشه جوری باش انگار تو دلت عروسیه اولش ممکنه بقول شما بر عکس بشه ولی کم کم می بینی فراتر از خواسته شما حتی میشه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2731
من میحوام با پول اشتی کنم🤪🤪

آشتی کن دختر یک ماه اشتی کن قربون و صدقه اش برو خدا را چه دیدی یهو جیبت پرپول شد😍😍😍ولی جدا یک مدت شده تمرین کنید و نتیجه اشو ببینید

سلام مینو جون خوبی خواهری بهارم مشهدی

کاربری قبلمو عقده ایای مریض ترکوندن فعلا با این فعالیت میکنم عزیزم 

یکم زندگی کن! از مسیر لذت ببر....این لحظات دیگه تکرار نمیشن!🌱💜☘️💛
2738