2737
2734

جدیدا چشام حساس شده نمیتونم هر مدادی برای داخل چشمم استفاده کنم، میشه لطفا یه مداد برای داخل چشم که هم نرم باشه و هم خیلی ریزش نداشته باشه وحساسیت ایجاد نکنه معرفی کنید. کسایی که مثل من چشم شون حساسه و مداد خاصی استفاده میکنن که اذیتشون نمیکنه لطفا مارک شو بهم بگید ممنون میشم. قیمتش هرچقدر باشه مهم نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لطفا از جای معتبر و همچنین لوازم ارایش اصل بخر!

به هیچ عنوان فیک و های کپی و چمیدونم از اینچیزا نگیر

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
لطفا از جای معتبر و همچنین لوازم ارایش اصل بخر! به هیچ عنوان فیک و های کپی و چمیدونم از اینچیزا نگی ...

خب میشه یه مارک خوب و ضد حساسیت معرفی کنی، و اینکه اصل یا فیک بودنشو چطور تشخیص بدم

2738
ممنون عزیزم حدودا قیمتش چقدره چطور متوجه بشم اصله یا فیک

قیمتشو میتونی از سایت میثم عطر چک کنی ، البته میثم عطر قیمت روز و متناسب با قیمت دلار میزنه، ممکنه یه فروشگاه معتبر تو خرید حضوری قیمتش کمتر باشه 

ایزادورا رو فک نمیکنم فیکش تو ایران باشه اگه هم باشه فیک ریملش هست نه مداد چشم

چون ریملش خیلی سر و صدا کرد

برای تشخیص ریمل ایزادورای اصل  هم میتونی پستای پیج اپادانا شاپ تو اینستارو چک کنی خیلی از محصولات و با فیکشون مقایسه کرده و راه تشخیص گذاشته فک کنم قبلا ریمل ایزادورا رو هم گذاشته بود

خب میشه یه مارک خوب و ضد حساسیت معرفی کنی، و اینکه اصل یا فیک بودنشو چطور تشخیص بدم

والا ضد حساسیت رو نمیدونم‌‌من از مداد چشم استفاده نمیکنم

ولی یه پیچ انلاین شاپ معتبر دارم تو اینستا فقط لوازماش اصلن .... 

حتی یه گروه داره تویه تلگرام ک توش میتونی بپرسی و نظران بقیه رو هم ببینی 

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!

https://sorcow.com/product-category/جشم-و-ابرو/مداد-چشم/

این ادرس خرید اینترنتی از سایتشون خیلی معتبر خیالت راحت بزن رو این لینک.

تازه نگا کردم یه مداد چشم فوق مشکی ضد الرژی هم داشت.

پیج اینستاشون هم sorcow

اگر میخوای‌تویه‌گروهشون هم عضو بشی هرسوالی داشته باشی‌جواب میدن و کسای دیگه ک خرید کردن هم تجربشونو بت میگن 

ایدی تلگ رامت رو بده تا لینکش اونجا برات بفرستم اینجا نمیاد

با اجازه استار،فروش لوازم آرایشی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت،ازخرید کم شروع کنید:شیاف ماریانا،روغن آرگان،صمغ عربی،قرصلاغری،کرم و ریمل و رژ لب و...

پیج اینستا:arayeshi_pransaa

آیدی تل:arayeshi_pransaa@

2706