2733
2739
عنوان

عشق ادم و کور میکنه درسته؟

636 بازدید | 30 پست

وظیفه خودم دونستم که تجربمو بگم شاید کمک بقیه بشه

خیلی مواظب باشین عشق قبل ازدواج چشمتونو کور نکنه

یه سری چراغ های چشمک زن تو رابطه هست که جدیش بگیرین

مثلا من خودم وقتی خساستشو دیدم گذاشتم پای اینکه داره پولاشو جمع میکنه واسه عروسی و خونه خریدن

وقتی تو خود بودن و استرس و قهرشو دیدم گذاشتم پای فشار کار و سنگینی کارهای ازدواج

گیر دادنش و پای دوست داشتن گذاشتم و اینجوری خودمو گول زدم

الان بعد ۲ سال تمام اون صفت ها رو داره و من همیشه اذیت میشم و به خودم میگم کاش چشموو وا کرده بودم و حرفهای خانوادا ها که میگفتن فشار روشه درست میشه به مرور زمان  رو گوش نمیدادم

تازه فهمیدم عشق کورش کرده یعنی چی دیر فهمیدم

(اگه قراره دل بشکنی و کامنت منفی بذاری که خودت انتخابش کردی و... کلا کامنت نذار)

شما تجربشو داشتید؟ 

تو خودتو زدی به کوری ، کور نشدی

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درسته

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

به هر قیمتی الان میخوامش 

با اینکه ۸ ساله دوستیم و همجوره میشناسمش رفتاره بدی نداره

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2738
نامزدی من ک بهم خورد....ولی من عاشق گیر دادناش شده بودم حتی گاهی الان دلمم تنگ میشه خوشبه حالت ک دا ...

خوشبحالت که زودتر تموم شد خدا رو شکر کن وارد یه زندگی اشتباه نشدی

این داشتن من شبیه نداشتنه

2706