2737
2734

آرعه خ خوبه

نویان عزیزم پسر خوشگلم با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد ب زندگیم تا بتونم تورو داشته باشم منو توو بابایی با اجی نورا ی خانواده شاد میشیم ی خانواده خوشبخت...........................‌....‌..........‌.....‌خدایا بخاطر داشتن همسر خوبم و دخترو پسر نازم سپاس گذارم 😍😘                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟ کسی رو می شناسید با این رشته سرکار بره؟

بله دوستم 

مهندسی بهداشت محیط

نویان عزیزم پسر خوشگلم با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد ب زندگیم تا بتونم تورو داشته باشم منو توو بابایی با اجی نورا ی خانواده شاد میشیم ی خانواده خوشبخت...........................‌....‌..........‌.....‌خدایا بخاطر داشتن همسر خوبم و دخترو پسر نازم سپاس گذارم 😍😘                      
2731

بهداشت حرفه ای مثل بازرس میمونه

اگ میخوای پشت میز بشینی بهداشت محیط و انتخاب کن

بهداشت حرفه ای مثل بازرس میمونه اگ میخوای پشت میز بشینی بهداشت محیط و انتخاب کن

بهداشت محیط و پشت میز نشینی؟؟حاشا و کلا، محیط یعنی بازدید. مخصوصا تو این کرونا که بازرسی هرچی که فکرشو کنی باما محیطی هاست، از صنوف گرفته تا باشگاه و ادارات و بانک ها و.... البته ادارات کار حرفه ایه که بخاطر کمبود نیرو ما محیطی ها انجام میدیم

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
2738

مهندسی بهداشت محیط یه کار بسیار سخته، بازرسی زیاد و بیرون رفتن زیاد داره. صبح و عصر

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
همسر من رشتش اینه،بله خیلی خوبه.

عزیز عصر ها رو تو ماه چند بار طرح تشدید میرن؟

Hseخیلی خوبه

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
والا همسر من که اصلا اینجوری نیست،خیلیم از کارش راضیه،بعداز ظهرام شغل دوم داره.

دوست منم دقیقا

2706