2737
2734
عنوان

ببینین اینو گفتم ب مادرشوهرم

290 بازدید | 25 پست

اه هی ی سره الکی میاد از دخترای دیگه تعریف میکنه ،اولا ک عروسش شده بودم هی میگفت ما واسه شوهرت رفتیم خواستگاری دخترهمسایه ،حالا بعد چن وقت فهمیدم اصن ۵ سال بزرگتر از شوهرمنه😐البته ک زودتر ازدواج کرده بود ،چن روز قبلم باز گفت ما میخواستیم فلانیو بگیریم فهمیدم دروغ میگه اخه فلانی اصن ب اینا نمیخوره و خود شوهرمم کفت الکیه ،بعدشم گفتم من معذرت میخوام مامانم اینجوری میگه سری بعد بهش تذکر اساسی میدم ،بعدش شوهرم گفت تو ببخش ،مهم اینه تو  عین گلی ،،،اینا ،چون الکیه ،اگه بازم گفتش بیا بگو تا بهش بگم انقد نگه و اینا ،

کلا دروغ میگه بخاطر اینکه منو حرص بده ،

دیروز رفتیم خونش .مادرشوهرم میگه زن همسایه اومده   موهاشو رنگ کرده  جلو بابا(پدرشوهرم) سرلخت نشسته ،روسریش داشت میفتاد از سرش ،بعدشم میگه زن همسایه اشتباهی ب بابا گفت جانم؟😑

منم درجواب بهش گفتم ب دل نگیر اشتباه پیش میاد ب قول رضا(شوهرم )میگه هرکی هرچرتی گفت گوش نکن ،تو ببخش ،میگه تو خودت عین گلی ک الان خانوممی 

با تعجب نگاه میکرد

خوب گفتم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
می خواد اذیتت کنه به رو خودت نیار اگه بفهمه ناراحت میشی بد تر می کنه

حالا اونو خوب گفتم؟یعنی بهش فهموندم ک ب شوهرم گفتم حرفاشو و شوهرمم معدرت خواهی کرده گفته جدیش نگیر 

اینو خوب کردم؟

2738

ن کلا میگم خوب کردم ی جورایی حالیش کردم ک شوهرم از حرفاش خبر داره و گفته مهم مباشه برات؟ یعنی فهمید شوهرم معدرت خواهی کرده تعجب نگاه میکرد داشت حرص میخورد 

🤦‍♀️

حق داشته نگات کنه 

چون دقیقا هذیون گفتی 

آخه چه ربطی داشت🤣🤣🤣

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
حالا اونو خوب گفتم؟یعنی بهش فهموندم ک ب شوهرم گفتم حرفاشو و شوهرمم معدرت خواهی کرده گفته جدیش نگیر&n ...

اره خوب کردی گلم

دیگه هم محلش نده هر چی گفت تو بخند هیچی نگو ببینه ناراحت نمیشی ول می کنه

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
تو هم بگو بابا بارها به من گفته من یکی دیگرو دوست داشتم به زور اینو به من دادن ، 😂 نگیا الکی گفتم

خخ حالا پدرشوهرم یکیو میخواسته منم میدونم 😂

کامتت اخرمو بخون بگو نطرتو 

میبینی؟ 

خودشون آزار دارن ی جانم زن همسایه رو تحمل ندارن بعد میان از کیس های ازدواج پسرشون جلو عروس حرف میزنن 

این آدم در حدی نیست که انرژی بذاری برا جواب دادن بهش همون محترم باش و کل کل نکن بسه

حق داشته نگات کنه  چون دقیقا هذیون گفتی  آخه چه ربطی داشت🤣🤣🤣

ن خودش رو زن همسایه حساسه ،بعد منو واسه دخترهمسایه داش حرص میداد ،منم اونجوری گفتم ک مهم نی و اینا 😂🤦‍♀️

2706