2737
2739
عنوان

مادرشوهرم زندگیمو خراب کرد

1012 بازدید | 25 پست

مادرشوهرم زندگیموبهم ریخت ازهمون اول دخالت میکرد منو ازچشم شوهرم انداخت شوهرم خیلی دوسم داره عاشقمه اما حسودی میکنه نمیذاره دوسم داشته باشه چندباربخاطراون زدتم همش میخاد منو ازچشمش بندازه شوهرمو دوسش دارم زندگیمه عاشقشم زندگیمو دوس دارم ولی زندگیمو سپردمش دست خدا خداکنه بخودش بیاد خدا زندگیمو نجات بده ازدست این ظالم خدابه حق این روزاشوهرمم بخودش بیاره بفهمه اونا در اصل دشمنش توروخدابرای منو شوهرم دعاکنید دارن ازهم کدامون میکنن من دلم طاقت نداره خدا خودش نجاتم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

واست صلوات فرستادم

منم در حال طلاقم واسه من خواهرش دخالت میکرد

۵سال نشست زیر پاش و زندگیمو جهنم کرد خدا ازشون نگذره

دوستان التماس دعا

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم

خانواده شوهر م منو دیونه کردن اما طلاق نمیگیرم  ولشون کن بهشون اهمیت نده

دنیا فقط صد سال اولش سخته .. مرگ جزئی از زندگی است و تولدی دوباره در دنیای دیگری  که اون دنیا بستگی به اعمالت داره که اگه در این دنیا خوب بودی و ظلم نکردی اون دنیا رو خوب ساختی و بالعکس اگر بد بودی و ظلم کردی که تا ابد روحت در عذابه 

ببین  هیچ  ادمی  نمیاد ب دلیل  اینکارو بکنه

ببین تو کاری کردی ک اون  اینجور میکنه

هر کنشی واکنشی داره

وقتی میبینی توانایی اینو داره ک از چشم شوهرت بندازتت

چرا پا پیجش میشی؟ به جای پاپیچ احترامت رو ببر بالاتر  تا هر وقت دیدت بگه اخ جون دخترم

ن‌ این ک بگم اه ...

2706