2737
2734
عنوان

مشکل کارت به کارت فورییی

120 بازدید | 14 پست

سلام برای افراد زیر 18 سال که شماره ی همراه به نام خودشون ندارن چطور باید کارت به کارت از طریق برنامه موبایل انجام داد؟ جدیدا ارور میده که نام صاحب کارت با شماره موبایل فرق داره

تاپیک های ماورایی ،متافیزیک  آشپزی ،خوشمزه رمان و کتاب ، کسب و کار ، تاپیک های هنری و از این جور موضوعات تگم کنید  خوشحال میشم  و میتوانم تو بعضی از تاپیک هایی که توش تجربه و سر رشته دارم بهتون راهنمایی بدهم  و یا کمک کنم از جمله : نوشتن شعر ، رمان ، آشپزی ، کسب و کار ، ماورایی ، مذهبی ، درس و مدرسه ، آهنگ ، نوشتن متن ادبی ، هنر و سلیقه ، هدیه ، دخترونه و...

نمیشع 🤦

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیشع 🤦

من الان کارتم ب اسم خودمه شمارم ب اسم مامانم گیر کردم 

ولی کارت هم ب اسم اون باشه میشه

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

نمیشه

ولی مشکلت شاید با سیمکارت دانش آموزی حل بشه،دفتر پیشخوان ثبت نام میکنن 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
برو دم ای تی ام.کارت به کارت کن

همیشه که نمیشه رفت یک راهکار کلی میخواستم

تاپیک های ماورایی ،متافیزیک  آشپزی ،خوشمزه رمان و کتاب ، کسب و کار ، تاپیک های هنری و از این جور موضوعات تگم کنید  خوشحال میشم  و میتوانم تو بعضی از تاپیک هایی که توش تجربه و سر رشته دارم بهتون راهنمایی بدهم  و یا کمک کنم از جمله : نوشتن شعر ، رمان ، آشپزی ، کسب و کار ، ماورایی ، مذهبی ، درس و مدرسه ، آهنگ ، نوشتن متن ادبی ، هنر و سلیقه ، هدیه ، دخترونه و...
2738
نمیشه دیگه مگه اینکه اون افراد زیر 18 یال پول نقد به یکی که رمز دوم داره بده تا اون براش کارت به کار ...

از طریق خود پرداز و یا سایت های اینترنتی میشه اما با برنامه موبایل نمیشه

من الان کارتم ب اسم خودمه شمارم ب اسم مامانم گیر کردم  ولی کارت هم ب اسم اون باشه میشه

خیلی مسخرس چقدر راحت بود قبلا الان هر دقیقه یا باید به این و اون بگی یا بری بانک    

نمیشه ولی مشکلت شاید با سیمکارت دانش آموزی حل بشه،دفتر پیشخوان ثبت نام میکنن 

من که خودم سیم کارت دارم اونم 2 تا ولی سیمکارت های دانش آموزی خوب نیستن من ترجیح نمیدمش

مطمئنی شماره صادر نمیکنن؟الان شماره کارت و حساب به نام خودته ولی شماره تلفن به نامت نیست؟ اینم از ق ...

شماره کارت به نام خود فرد صادر میشه اما شماره همراه خیر  اونم دلیل داره البته سیم کارت دانش آموزی هم هست ولی من ترجیحش نمیدم

شماره کارت به نام خود فرد صادر میشه اما شماره همراه خیر  اونم دلیل داره البته سیم کارت دانش آمو ...

عزیزم فقط آپ رو با شماره دانش آموزیت فعال کن.

قرار نیست ازش استفاده کنی که بدت میاد .

فقط یه لحضه بزار تو گوشی اس ام اس اومد آپ رو فعال کن بعد اصلا اون سیم کارت رو بشکون خوبه؟😄

من که خودم سیم کارت دارم اونم 2 تا ولی سیمکارت های دانش آموزی خوب نیستن من ترجیح نمیدمش

ب درد کارای بانکی و اینا میخوره فقط 

قابلیت خاصی نداره 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2706