2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی داره هدفت چی باشه 

از نظر من ارزش داره و من راضی ام.

ولی هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست 

یعنی نمیشه گفت الان داروسازی خوبه پس حدود ۱۰سال دیگم که درست تموم میشه خوب باشه

واقعیت امر اینه که دیگه تو ایران حتی پزشکیم شاید ده سال دیگه بره تو حاشیه 

الان چیزی که مهم شده اینه که خودت چقدر آدم باعرضه و پر تلاشی هستی اگر اینجوری باشی قطعا موفق میشی

اگر هم خیلی اهل تلاش نیستی خوب هم کنکور هم خود داروسازی تو دانشگاه هم محیط کار برات سخت میشه

ولی خوب اگر هدف داری همه ی اینا شیرین میشه

اگر میتونی برو خارج داروسازی بخون تو ایتالیا باشهریه کم میشه خوند بعدش برمیگردی ایران تطبیق میدی 

لغو کاربری کردم؛ شرمنده اگر سوالی پرسیدید ندیدم و پاسخ ندادم 🌸
بستگی داره هدفت چی باشه  از نظر من ارزش داره و من راضی ام. ولی هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست&nb ...

من واقعا به این رشته علاقه دارم همه تلاش همم میکنم بهش برسم 

فقط‌میخام بدونم کسانی ک خوندن پشیمون نیستن بازار کار درامد خوبی داره

2738
بستگی داره هدفت چی باشه  از نظر من ارزش داره و من راضی ام. ولی هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست&nb ...

عزیزم داروخانه دارید ؟

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
من واقعا به این رشته علاقه دارم همه تلاش همم میکنم بهش برسم  فقط‌میخام بدونم کسانی ک خوندن پشی ...

پیام اولم رو ویرایش کردم بخونش

پس اگر علاقه داری قطعا موفق میشی 

بازار کار خوبی داره ولی اگر سرمایه نداشته باشی با ۱۲ساعت کار میتونی حقوق معمولی رو به بالا داشته باشی.

ولی اگر سرمایه داشته باشی میتونی درآمد خیلی خیلی خوبی داشته باشی 

مثل تاسیس شرکت یا داروخانه

لغو کاربری کردم؛ شرمنده اگر سوالی پرسیدید ندیدم و پاسخ ندادم 🌸
2706