2737
2739
عنوان

آشپزا بیاین....

132 بازدید | 15 پست

چیکار کنم فرنی با آرد برنج خوشمزه بشه؟این بیرونیا چی توش میریزن اینقدر خوشمزه س؟کسی میدونه؟

از بی کسی اینجا پناه آورده ام......کاربر خاموش بودم سه سال دیگه تصمیم گرفتم عضو بشم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گلاب‌و زعفرون و هل میتونی بزنی، سلیقه ای هست دیگه

قوامو یکدستی شو میگم برای من بیشتر اوقات دون دون میشه

از بی کسی اینجا پناه آورده ام......کاربر خاموش بودم سه سال دیگه تصمیم گرفتم عضو بشم....
2738
اول هم همه موادو قاطی کن  بعد بذار رو حرارت

واقعا مگه نه اینکه باید شکرو بریزم توی شیر داغ 

اول با ای سرد آرد رو خوب هم بزن کامل باز بشه از هم بعد بذار رو شعله شیر اضافه کن

ای وای من برعکس انجام میدادم دستورشو میگید لطفا؟

ای وای من برعکس انجام میدادم دستورشو میگید لطفا؟

من به ازای هر یک قاشق آرد برنج یک لیوان شیر می‌ریزم ولی اول همون‌طور که گفتم با آب سرد آرد رو هم میزنم کامل که باز شد گلوله نداشت میذارم رو شعله بعد شیر رو اضافه میکنم و مقداری گلاب اواخر. پخت شکر اضافه میکنم . بعد از آماده شدن تو ظرف میکشم روش دارچین پود هل میریزم گاهی شکر کمتر می‌ریزم یا کلا نمیریزم موقع خوردن با شیره انگور یا عسل میخوریم. امیدوارم بهت کمک کرده باشم عزیزم

2706