2737
2734

سلام بچه ها من پشت کنکورم و میخام معلم خصوصی ریاضی و فیزیک هر دو رو بگیرم کسی اگر هست ک بتونه خوب توضیح بده بگه تا در  مورد بقیه موارد حرف بزنیم

۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا چرا خصوصی  ملاک پور تاملند عالیه

چون فیلم اموزشی و درسنامه دارم میخوام یکی باشه ک وقتی دقیقا سوالی از کتاب یا مسعله های کتاب تست رو نفهمیدم توضیحاتشونو دقیقا همون سوالا رو برام توضیح بده وگر ن برا فهمیدن خود مبحث فیلم دارم 

۰
2731
سلام گلم من معلم ریاضی ام اما متوسطه اول درس میدم میتونی جایی کمک خواستی بهم بگی نه در حد کلاس خصوصی ...

مرسی عزیزم اخه من دبریستانم و تجربیم و میخام یکی باشه ک طبق برنامه مشاورم روزی ک میخام ب سوالام جواب بده

۰
چون فیلم اموزشی و درسنامه دارم میخوام یکی باشه ک وقتی دقیقا سوالی از کتاب یا مسعله های کتاب تست رو ن ...

من مهندسی خوندم ریاضی ۴۰ درصد معلمه ۶۰ درصد خودت باید اینقدر تست بزنی تا یاد بگیری اولم اکثریت رو اشتباه حل می کنی ولی کم کم راه میوفتق

2738
من مهندسی خوندم ریاضی ۴۰ درصد معلمه ۶۰ درصد خودت باید اینقدر تست بزنی تا یاد بگیری اولم اکثریت رو اش ...

موافقم باهات حتی شاید بیشتر با خودت باشه.منم دوره دبیرستان خود خوان بودم شب قبل مبحثو میخوندم اینقدر تست میزدم بعد میرفتم سر کلاس معلم تاااازه درس میداد😁😁😁

من مهندسی خوندم ریاضی ۴۰ درصد معلمه ۶۰ درصد خودت باید اینقدر تست بزنی تا یاد بگیری اولم اکثریت رو اش ...

من مبحثا رو خیلی خوب و زود یاد میگیرما ولی اگر ی مسعله از اون مبحث بیاد و ی کم پیچیدع باشه هنگ میکنم اصلا نمیدونم باید چیکار کنم نمیدونم چون فعلا اولامه و بعدا با تمرین راه میفتم یا کلا استعدادشو ندارم البته معلدل نهمم نوزده و نود سه بود 

۰
موافقم باهات حتی شاید بیشتر با خودت باشه.منم دوره دبیرستان خود خوان بودم شب قبل مبحثو میخوندم اینقدر ...

آره ولی اگه ادم خیلی صهیف باشه باید یه معلم بگیره بهش مفاهیم اولیه رو یاد بده و به ریاضی علاقه مندش کنه بعدش بره جلو

من مبحثا رو خیلی خوب و زود یاد میگیرما ولی اگر ی مسعله از اون مبحث بیاد و ی کم پیچیدع باشه هنگ میکنم ...

این به خاطر اینه یاد گرفتی فرمولی مفهوم رو نگرفتی مثلا وقتی یه سوال مثلثات میدن باید قشنگ بتونی کلشو رو دایره مثلثاتی تجزیه تحلیل کنی اونوقت هر تیپ تستی بدن می تونی حل کنی یا مثلا یه معادله درجه دو میدن سریع بتونی تو ذهنت نمودارشو رسم کنی و....

2706