2733
2734

اخه هوس بامیه کردم برای افطار و آرد معمولی داریم همونایی که نونوایی داره،اگه باهاش بامیه درست کنم بد میشه؟؟

زیباترین احساسات و عاشقانه ترین برخوردها که واقعیِ واقعی بودند  رو فقط در کربلای حسین بن علی علیه السلام دیدم...عاشقتم یا حسین....

خیلی سفت میشه

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امتحان کردم مزه حلوا گرفت

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
2738

دستتون درد نکنه پس درست میکنم خداکنه خراب نشه..توصیه یا نکته ای نداربن حالا که با این ارد میخوام درست کنم؟؟

زیباترین احساسات و عاشقانه ترین برخوردها که واقعیِ واقعی بودند  رو فقط در کربلای حسین بن علی علیه السلام دیدم...عاشقتم یا حسین....
چجوری درست میکنی😥

عزیزم بزن تو گوگل ماشاءلله همچین بیاد روش ها...