2737
2734
عنوان

من همونم که خواهر شوهرم حرف در اورده بود ولی با شوهرم دوست شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 38 پست

من جای مادرشوهرت بودم بعدش یکی ی دونه شکلات بهتون میدادم میگفتم خب دیگ برید ب بازیتون برسید⁦☹️⁩

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوب دونمون دراومد.درضمن بروزرسانیم سوخت

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2740

بعد چون شوهرمم بود دیگه هیچی نگفت . 

گفت اره خب گفتی ( اروم و شرمنده ) 

گفتم چرا با من دشمنی داری . از این خاله زنک بازیا در نیار زن گنده 

خودت شوهر داری زندگی داری چرا چرت میگی . 

ببین با این دروغات نمی تونی بین ما دعوا راه بندازی این کارا خوبیت نداره . 

بعد همه رتفیم بیرون تموم شد . داشتیم خداحافظی میکردیم اروم تو گوشش گفتم . 

ریحانه ! اگه فقط یه دفعه دیگه چرت و پرت بگی اون موقع من میدونم و تو . اون موقع دیگه نمی تونی به همین راحتی در بری !

اخم کرد

واقعا نگفته بودی؟

خدایا خداوندا..در نینی سایت، در این سرزمین عجایب خودت حافظ و نگهدار برگ های من  باش🤲😐.نامه ای به فرزندم: 👈دختره قشنگم پرنسس من  میدونم ک خیلی بی قراری دلت میخواد زود تر بیای تو بغله من بزرگت کنم با هم آهنگ بذاریم قر بدیم با هم  بریم بازار ناخناتو لاک بزنم موهای موج دارتو بلند کنم تا روی باسنت پیرهنای رنگی رنگی تنت کنم و برام قر و قمیش بیای و  یه دختره  مستقل و قوی بار بیارمت.یه دختره هنرمندددد .باهووشش. زرنگگگ و دلبرررر ازونا ک از یه طرف دل میبره از یه طرف میزنه چش و چال پسرارو درمیاره ...آماااااااا اول باید بابای خوش اخلاق پولدار خوشگل قد بلند خوش هیکلت  پیدا بشه نگاهش گره بخوره تو چشمای شهلای من عاشقم بشه بیاد منو بگیره بعد تو بیای همینجوری ک نمیشه😏فعلا ک بابات حق من و تو رو داره خرج دوست دخترای جز زدش میکنه 😏😏خیر نبینن الهی😏🤲.  سیاوش قمیشی👈من فقط عاشق اینم روزایی که با تو تنهام کار و بار زندگیمو بذارم برای فردا🥺🌼فرامرز اصلانی👈یه روز یه خونه ای بود که تابستونا روی پشت بومش ولو میشد خورشید درخت انجیره پیری ک تو باغ بود  همه ی کودکی های مرا میدید🥺🌼عااشق آهنگای سیاوش قمیشی و فرامرز اصلانیم😍🥰.