2737
2734
بحث هکینگ‌‌ هستش دوست من  لینوکس سیستم عامله واسه ویندوز ک برای هک ازش استفاده می‌کنی  ت ...

کاش پیشم بودی انجام میداذی😑

نی نی نااااازم نه نی نی یار.... نپرسید فیکی...نی نی یارجون دوستمه 😍😘
دقیقا شوهر منم الان یهو پاشد الکی ی بهونه هایی سر هم کرد رفت دلم داره مثل سیر و سرکه میجوشه خداکنه ا ...

عزیزدلم😞😞😞ناراحت نباش انشالاکه چیزی نیس

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بحث هکینگ‌‌ هستش دوست من  لینوکس سیستم عامله واسه ویندوز ک برای هک ازش استفاده می‌کنی  ت ...

من اصلا از این چیزا سر در نمیارم میتونی اینجوری بهم بگی چیکار کنم؟؟؟

یه روزی بالاخره خدا منم میبینه😓🥺
2728
عزیزدلم😞😞😞ناراحت نباش انشالاکه چیزی نیس

ایشالله ولی آدم دلش میگ ه کلی کارکردم برا افطار بهش میگم میایی میگه فکر نکنم آخه واسه چی کارت واجب تراز منو زندگیت بود 

خانمی اگه میتونی توروخدا بگو من انجام بدم لاقعل دلم راحت بشه ن اینکه میره بیرون دلم هزار جا بره که الان شاید کجایه 

2738
ایشالله ولی آدم دلش میگ ه کلی کارکردم برا افطار بهش میگم میایی میگه فکر نکنم آخه واسه چی کارت واجب ت ...

جامعه ی بدی شده درکت میکنم که حساس بشی ولی شاید کارمهمی داره مثبت فک کن انشالاکه چیزی نیس

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫
جامعه ی بدی شده درکت میکنم که حساس بشی ولی شاید کارمهمی داره مثبت فک کن انشالاکه چیزی نیس

ن بابا جمعه ها اصلا بیکاره تو خونه امروزم بهونه بود کلا بره دیگه نمیتونم خودمو بیخیال بگیرم بهش گفتم برگرد برا افطار گفت برو خونه مادرت گفتم برم دیگه شبم نمیام گفت منم میخوای بری نیایی😭😭😭😭😭😭 آخه دیگه هرکی جای من بود چی فکر میکرد

2706