2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی دکتر خوبیه من سزارین کردم واقعا عالی بود یک بریدگی کوچک برای سزارین من خیلی ازش راضی بودم و اگر یک بار دیگر تصمیم به بارداری بگیرم حتما دوباره پیش خانم دکتر کاویان می رم 

2738

اتفاقاً من دیروز پیشش بودم کلی هم با هم خوش و بش کردیم و صحبت کردیم و اصلا بد اخلاق نبود و خوب پول دوستی نمیدونم همه پول دوست دارن این هم بنده خدا خوب ویزیت گرفت دیگه مگه میشد بدون ویزیت بین کنه و اینها از اون دسته هستند که بدون سهمیه قبول شدند و دیگه هم دوره ای های این دکتر هیچکدامشان تو ایران نیستند به قول خودش من هم اولین بار بود رفتم و چون نزدیک خانه مان هست تصمیم دارم از این به بعد تحت نظر ایشان باشم و با اولین ویزیت این را فهمیدم که باسواد اند

منم راضی بودم باتجربه بود. بداخلاقی با قاطعیت فرق داره. جواب قطعی میده دوست نداره چونه بزنی

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»