2733
2739

هر چیزی رو که بخاین ملکه ذهن کنید و تبدیل به عادت کنید میگن تو ۲۱ روز کاملا اوکی میشه و ناخودآگاه تبدیل به عادت میشه.

تو ماه رمضان حتی اونایی که روزه نمیگیرن،، بهترین فرصته که عادت های نامناسب رو بزاریم کنار و عادت های خوب رو جایگزین کنیم.

آدم لازمه که رشد کنه

نباید تواین روتین و روزمرگی گیر کنیم

ما ز بالاییم و بالا میرویم

باید بریم بالا

چجوری هستین الان و دوس دارین چجوری بشین

از عادت های خوب و بدتون بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم لایک کنیدبیام بخونم 

کاربری پنجممه.  شرحیز حال و حالی زِ شرح نیست🖤🥀       ازوقتیعضونینیسایت شدم باسبک جدیدوعجیب وغریبیاززندگیآشناشدم.خواهشا هی نگیدترکها،لرا،فارسهاشماهم این عادتودارید؟😑😐😑😐آخه مثلاآبگوشتوبا🎂خوردن چه ربطی به ترک ولروفارس بودن داره🤨🤨🤨

من استفاده از دفتر بولت ژورنال رو توصیه میکنم به کسایی که میخوان برنامه برای انجام کارهای مفید رو وارد زندگیشون کنن 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

چقدر عالی😍

منم سعی دارم بهترین ورژن خودم باشم ولی متاسفانه خیی تنبلی میکنم☹

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)
2738
عزیزم اون کارایی که دوس داری و میدونی یه ورژن خوبی از شخصیتت ارائه  میده رو انجام‌بده.....همین

تا پارسال ميتونستم ، اما امسال با وجود بچه بي برنامه شدم، اين حالمو بد ميكنه، چون مشكل وسواس تميزي دارم 

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه

از اول ماه رمضون شروع کردم همراه هر نماز یه نماز قضا هم میخونم

ان شالله برام عادت بشه

میخوام تمرین صاف نشستن هم بکنم،دیگه قوز نکنم

هدفم اینه که تا آخر رمضان بشم هشتاد کیلو

🌸یا علی مدد🌸                                            باردار نیستم تیکر رسیدن به وزن هدف💪🏻
من استفاده از دفتر بولت ژورنال رو توصیه میکنم به کسایی که میخوان برنامه برای انجام کارهای مفید رو وا ...

عزيزم چجور دفتريه؟ ميشه توضيح بدي؟

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه

خیلی نیازمند بخودسازی ام 

ای کاش بتونم خودم بسازم که وابسته به همسرم نشم 

ای کاش بتونم خودم بسازم که دلم براش تنگ نشه 

ای کاش بتونم خودم بسازم که بتونم بدون او بهترین زندگی داشته باشم

2706