2733
2734

من ۱۲۴ هزار صلوات نذر ۱۲۴ هزار پیامبر شنیدم ولی کشمیری رو نه...

از ۱۲۴ هزار حاجت گرفتم ولی حاجت اصلیم رو نگرفتم هنوز ک بچه دار شدنم بوده

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ختم صلوات صدهزار تایی تو دوماه قمریه  تو توضیحاتش نوشته ارزوی محال رو ممکن میکنه

یعنی تو رمضان و شوال

یا محرم و صفر؟!

دوماه پشت سر هم ماه های قمری

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
من ۱۲۴ هزار صلوات نذر ۱۲۴ هزار پیامبر شنیدم ولی کشمیری رو نه... از ۱۲۴ هزار حاجت گرفتم ولی حاجت اصل ...

من شنیدم یه خانومه با همین ۱۰۰هزار صلوات بچه دار شده 

ولی نمیدونم بقیه هم حاحت گرفتن یا نه

2738
من شنیدم 124 هزار که هر کی رو دیدم نتیجه گرفته ازش  خودم میخام انجام بدم

منم نتیجه گرفتم چندتااا ولی اصل کاریه مونده

خدا کنه اونم بگیرم

البته فعلا ۱۸ هزار تا فرستادم

منم نتیجه گرفتم چندتااا ولی اصل کاریه مونده خدا کنه اونم بگیرم البته فعلا ۱۸ هزار تا فرستادم

حتما نتیجه میگیری به حق همین ماه 

برام دعا کن یه بخت خوب به زودی نصیبم بشه 

من هم سر نمازم برلی شما دعا میکنم❤

2706