2737
2739
عنوان

یعنی من واسش مهمم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 24 پست

نه عزیزم ربطی نداره

اگه دوسش داری با پیج اصلیت بهش بگو و اعتراف کن خودتو خلاص کن

نمیدونم کی هستی که داری اینو‌میخونی؛ ولی هر کی که هستی برات آرزوی لبخند میکنم :)💕🦋🍃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید نشونه واضح باشه این نشونه ها مثل اینه که ادم خودشو گول بزنه که بخودش بگه ارههههه این منو دوست داره 

شاید برای اینه که میخواد مطمئن بشه دوسش داری یا نه ولی به این معنی نیست که اونم دوست داره 

با درگیر کردن فکرتون به استوری و پیج فیکو این جور چیزا فقط وقتتونو هدر میدید

2742
میدونه🤦‍♀️

ممکنه داره بازی در میاره برای سرگرمی الان که میدونه دوسش داری 

بنظرم استوریاشو نگاه نکن حالا که میدونه اگر بخواد خودش میاد جلو 

بعدم پیج فیک تابلوعه ، مخصوصا پیج فیکی که ۰ تا فالوور داره بنظرم با این پیجا بازم میفهمه شما داری میبینی

نه عزیز ـم چون همه ـش به ـش فک میکنی داری هر چیز ـشو به خود ـت ربط میدی

بوخودا کاربرِ جدید نیستم😭از سالِ ۹۶ خوانندهٔ خاموش بودم؛ یه کاربریِ دگه عم دارم که سیم‌کارت ـم سوخته و نمیتونم از ـش استف کنم💔😂😂میشه تاپیک ـایِ عکس و داستان تگ ـم کنید؟🍃🍓من با هیش‌کی دعوا ندارم:، حقیقتاً اصن حوصلهٔ دعوا ندرم:٫ سعی میکنم با همه محترمانه صحبت کنم و انرژیِ مثبت بپاچونم✨✌هر روز n‌بار با خود ـت تکرار کن "هیچی از هیچ‌کی بعید نیس" ;،
میدونه🤦‍♀️

میخوای یکم توضیح بده شاید بتونم کمک کنم

عکس العملش چی بود وقتی فهمید؟

نمیدونم کی هستی که داری اینو‌میخونی؛ ولی هر کی که هستی برات آرزوی لبخند میکنم :)💕🦋🍃

منم مثل تو توهم می زنم این می ذاره من نمی بینم حذفش می کنه 🤦🏻‍♀️

هرچی اینستا می ذاشتم می دید.یه بار عاشقانه گذاشتم نگاهش کرد دیگه بعد از اون اصلا به مدت چند روز استوری هام رو ندید.🥴

یه چند بار های استوریش کردم بعد درش آوردم دیدم بازدید کرد .

زیاد بهش محل نده دیونه می شی .چون استوری من یکم دیر تر ببینه یا اصلا نبینه کن کلا حذف می کنم .

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2740
میخوای یکم توضیح بده شاید بتونم کمک کنم عکس العملش چی بود وقتی فهمید؟

ققضیه این بود که من نمیخواستم اعتراف کنم چون غرورم اجازه نمی داد با یه پیج فیک خواستم امتحانش کنم ببینم پا میده یا نه اونم مچم رو گرفت فهمید من بودم گفت عیبی نداره خیلی خوب باهام رفتار کرد ولی بعد اون ماجرا دیگه سمتم نیومد.به پیج فیک هم پا نداد

ققضیه این بود که من نمیخواستم اعتراف کنم چون غرورم اجازه نمی داد با یه پیج فیک خواستم امتحانش کنم بب ...

ببین بهترین راهکار برای اینکه پسرا جذبت بشن بی توجهیه

خیلی بی توجه نسبت بهش باش یه موقعایی سین نزن استوریاشو اگه فالوت داره استوریای شاد بزار

طوری که بدون اون زندگیت خیلی خوبه

حتی اگه میتونی با پیج اصلیت انفالوش کن وقتی بفهمه کنجکاو میشه که عه چرا اینکارو کرد؟

بعد ممکنه ذهنش درگیر بشه

کلا کم رو بدی به پسرا بیشتر میان طرفت