2737
2734
رسپیشو از دفترچه یادداشتم عکس گرفتم الان میذارم نکاتو ریز به ریز رعایت کن عالی میشه عکسا ترتیبش از پ ...

وای چقد خوش رنگ و زیبا از بیرونم بهتر شده .ممنونم اینجا گذاشتین دستورش رو ...خدا همراهتون ❤

خدایا شکرت🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی ب خودت داره بیرونم میشه نیگر داش مثلاداخل کابینت ولی من خودم میزارم تو یخچال اینجوری رو ترجیح میدم

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
نوش جان! من خودم درست می کنم و معمولاً زیاد میشه. روزه هم که هستیم  در طول روز خورده نمیشه خب ...

زولبیا رو میگی چجوری درست میکنی؟ فقط ماست و نشاسته و زعفرون یا خمیرمایه و کره و یه قاشق آردم داره ؟🥺🥺🥺

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
2728

بیرون یخچال

البته با قیمتای الان همون بهتره تو قنادی باشه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

منم خودم درست میکنم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
رسپیشو از دفترچه یادداشتم عکس گرفتم الان میذارم نکاتو ریز به ریز رعایت کن عالی میشه عکسا ترتیبش از پ ...

دستور زولبیا هم میذارید اگه نوشتی منو هم لایک کن

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2740

ايولااا

چقدر خوب و عالى شده

چه رنگ قشنگى

اكانت من و خواهرم مشتركه لطفا هى نگيد مجردى يا شوهر دارى😑🤭

رسپی زولبیا 

نشاسته ی گل ۱۲۰ گرم یک لیوان فرانسوی سرخالی 

ماست پر چرب ۱۲۰ گرم نصف لیوان فرانسوی 

گلاب یک سوم لیوان فرانسوی 

خمیر مایه خشک فوری  یک قاشق مرباخوری 

بکینگ پودریک قاشق مرباخوری 

زعفران دم کرده غلیظ دوقاشق غذاخوری 

ارد یک قاشق غذاخوری 

روغن مایع یک قاشق غذاخوری سرخالی 

طرز تهیه 

نشاسته ی گل راهمراه ماست مخلوط کرده تا نشاسته حل بشه  سپس گلاب را اضافه میکنیم  تا یکدست بشه اردو روغن مایع رانیز اضافه میکنیم و باهمزن دستی هم میزنیم 

بکینگ پودر رانیز اضافه میکنیم وسپس زعفران 

ودرحین اضافه کردن مواد راهم میزنیم 

ودرانتها خمیر مایه خشک را 

بعد پنج دقیقه باهمزن دستی هم زدیم 

سلفون میکشیم وبه مدت ۴ ساعت میذاریم تا استراحت کنه وحجم خمیر زولبیا دوبرابر بشه 

بعد اینکه حجم خمیر دوبرابر شد هم میزنیم تاهوای ایجاد شده برطرف شه داخل قیف یکبار مصرف میریزیم وانتهای انرا گره میزنیم  ونوکش رو با قیچی برش میزنیم 

یا خمیر راداخل قیف مخصوص زولبیا که درلوازم قنادی ها میفروشن یا داخل ظرف سس 

تابه ای کوچیک را روغن میریزیم تا داغ شه سپس به شکل دایره های تودرتو شکل میدیم وقتی یکطرف سرخ شد برمیگردونیم طرف دیگه هم سرخ شه 

بعد سرخ شدن بلافاصله داخل شربت بار داغ به یکباره میندازیم تا زولبیا پره شربت شه بعد ۲۰ ثانیه از شربت خارج میکنیم 

نوووش جانتون

چرا گلم  بامیه های من معرکه میشه همسرم از بیرون خریده بود اصلا خوب نبود

میشه دستورشو لطف کنی بزاری ممنون میشم

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2706