2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بیرون یخچال 

تو یخچال سفت میشن

من میزارم توی توستر ک مورچه نره توش

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2714

بیرون تو یخچال خشک میشه شیرش

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

مگه چن روز میمونه فوقش یروز اونم اگه خیلی گرم نیس بیرون بذار

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
بامیه تخم مرغ داره  تو یخچال باید بمونه

😂😂😂برای ما ب مرز خرابی نمیرسهوقتی میخریمش تو همون روز یا روز بعدش همه زلوبیا بامیه هامون تموم میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
😂😂😂برای ما ب مرز خرابی نمیرسهوقتی میخریمش تو همون روز یا روز بعدش همه زلوبیا بامیه هامون تموم میش ...

نوش جان!

من خودم درست می کنم و معمولاً زیاد میشه. روزه هم که هستیم  در طول روز خورده نمیشه خب طول می کشه تا تموم بشه باید بره تو یخچال  

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
نوش جان! من خودم درست می کنم و معمولاً زیاد میشه. روزه هم که هستیم  در طول روز خورده نمیشه خب ...

چ خوب ک خودتون درست میکنید

ما از اینترنت دستور بامیه رو برداشتیم درست کردیم ولی مثل بازاریا نشد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706