2737
2739
از اول تا اخر فقط درس بود زندگیم . از ۵ سالگی مهد رفتم به خاطر نوشتن و..... مدرسه قبولم نمیکرد گفت س ...

الان تحصیلاتت چیه؟

چجوری با همسرت اشناشدی؟بازم خداروشکر شوهرت دندون پرشکه حداقل از لحاظ مالی بهت سخت نمیگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 26 سالم میشه دوماه دیگه ..و دانشجوی دکتری هستم ..نمیگم آرزوم بود و تلاش کردم راستش نه ...به زور خ ...

عزیزم بنظرتون با دکترای حقوق کجاها میشه کار کرد؟ سن بالای سی

مذهبیونی که کاربری قبلیم و ترکوندین و احیانا از سر عقده کاربرای دیگه رو هم گزارش میزنید از خدا می‌خوام بزنه به کمرتون.آمین🙏
افرین عزیزم مجردید شما؟ خب مثلا من ۶سال دیگه  دخترام میشن ۸ساله و ۶ساله خودمم ۳۰ سالم میشه ا ...

نه گلم متاهلم 

عزیزم اول که با بچه هم میشه درس خوند و هم میشه کار کرد ...اینهمه خانم شاغل و کارمند 

منتظر نمون واسه اینکه بچه هات بزرگ بشن ..4 روز دیگه نمیگن مرسی که ..تازه میگن مامان چرا دیپلمی ..اونم بچه های پرتوقع حالا 

میدونم سخته ..من تازه بچه ندارم 5 صبح پامیشم ولی میشه .همین امسال که انلاین بود باید میرفتی الان ترم 3 بودی 

2728
عزیزم بنظرتون با دکترای حقوق کجاها میشه کار کرد؟ سن بالای سی

چرا آزمون وکالت نمیدید ؟برای رشته حقوق وکالت عالیه 

من خودم کارمند دادگستریم و مثلا خود دادگستری بیشتر با لیسانس جذب میکنه 

همه ی اداره جات هم نماینده حقوقی جذب میکنن 

و تدریس دانشگاه هم هست 

واسه استخدامی با دکترا تا 38 سالگی الان سن رو بالا بردن 

نه گلم متاهلم  عزیزم اول که با بچه هم میشه درس خوند و هم میشه کار کرد ...اینهمه خانم شاغل و کا ...

یعنی برم‌همین‌پیام‌نور واینا؟

من دوست دارم‌مثلا یه رشته اینده دار برم 

رشته دبیرستانم تجربیه

دلم میخواد همینو بخونم‌ولی سخته لامصب

2740
چرا آزمون وکالت نمیدید ؟برای رشته حقوق وکالت عالیه  من خودم کارمند دادگستریم و مثلا خود دادگست ...

از وکالت می ترسم و فکر میکنم کار پر استرسیه،خیلی دوست داشتم کارمند دادگستری بودم،الان حداکثر سن برای آزمون استخدامی برا کارمندی چنده؟ آخه اکثرا گفتن با مدرک دکترا هم نمیشه رفت سرکار یا باید وکالت بخونی یا وکالت

مذهبیونی که کاربری قبلیم و ترکوندین و احیانا از سر عقده کاربرای دیگه رو هم گزارش میزنید از خدا می‌خوام بزنه به کمرتون.آمین🙏
من 26 سالم میشه دوماه دیگه ..و دانشجوی دکتری هستم ..نمیگم آرزوم بود و تلاش کردم راستش نه ...به زور خ ...

متاهلی؟

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )
یعنی برم‌همین‌پیام‌نور واینا؟ من دوست دارم‌مثلا یه رشته اینده دار برم  رشته دبیرستانم تجربیه ...

بنده آزاد درس خوندم ...هم لیسانس هم ارشد و هم دکترا ..با معدل 19 ..رتبه اول آزمون و مصاحبه شدم ..خیلی ها هم از دانشگاه تهران بیکارن ..اینم بگم من سهمیه نداشتم ..پس دانشگاه اصلا مهم نیست کجا باشه ...مهم شمایید 

اول هدفتو روشن کن و بشین واسش بخون ...هرکاری سخته..برنامه ریزی کن و سخت تلاش کن ..اصلا فکر اینکه سخته نباش ..فقط رویایی هم تصمیم نگیر ...رشته های تجربی تو استخدامیا 90 درصد نیستن ..من جات بودم مدیریت میخوندم و درجا واسه بانک و اداره جات امتحان میدادم 

عزیزم اینهمه توضیح دادم که کار و شاغل بودن به خدا راحت نیست ..خصوصا کار من خیلی رو روانم تاثیر میگذا ...

عزیزم لطفاً هر چی می‌دونی منو راهنمایی کن الان دارم برا ارشد میخونم،شاغل نیستم جدا شدم نمی‌دونم باید چیکار کنم شاید حرفاتون آرومم کرد خیلی استرس دارم این مدت

از وکالت می ترسم و فکر میکنم کار پر استرسیه،خیلی دوست داشتم کارمند دادگستری بودم،الان حداکثر سن برای ...

دادگستری هم پر استرسه تازه به 100 نفرهم باید جواب بدی..مردمم اعصاب ندارن روزی 100 نفرم فحش میدن 😂واسه دادگستری جذب دکترا زیاد نداره ..و برای لیسانس 28 ..ارشد 32 و دکترا 38 هست ..هرسالم افزایشش میدن ..حیفه ولی وکالت خیلی پردرآمده و آقای خودتی

2706