2733
2734

🖐🏻

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی دعایی خوندین ک امد خاستگاری بگین😑🥺

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀
2728
میشه کامل بگی عزیزم؟

خدم رفتم جلو مجبوری هع

با اجازه اسی👑💛

سفارش ادیت انواع عکس وساخت کلیپ برای به یاد موندن خاطرات قشنگتون پذیرفته میشه یه کار خوب برای هدیه دادن مناسبتا❤️❤️

به مناسبت ماه رمضان تخفیف داده میشه🙏

قیمت ادیت هردوعکس۵تومن وهر۵عکس۱۰تومن وهزینه هر کلیپ از۵تا۱۵تومن بسته به نوع کلیپ...درصورت تمایل به آیدی تلگرام

@znb_arg

پی ام ارسال کنید...در پی ام اول کاری که میخواین براتون انجام داده بشه رولطفا کامل بگید😊😊...🙏🙏

2738

من منشی مطب بودم خیلی ضعیف و معمولی برادر دکتر تومطب دستیار بود من خیلی دوسش داشتم خوش قیافه و باکلاس با یه دختری میخواس ازدواج کنع خیلی ناز بود  ومن تو دلم فقط غصه میخوردم کار خدا بود نشد وباهم ازدواج کردیم الانم خوب وبد تحمل میکنم چون عشقمه

منتظرشی ؟

۲۲روز گزشته نمیدونم سپردم به خدا بهترین واسم انتخاب کنه سر مهریه نه اون کوتاه امد نه من خدا خودش هرچی به نف مونه انجام بده بیشتر از ضربه که خوردم توی شک هستم حالا افسردگی گرفتم 

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
2706