2733
2734
عنوان

به نظرتون به دوس دختر قبلیش بزنگه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه که مشاور میگفته روحیم خراب نشه پی اماشو ج میداده

اینا بازیای اون دختره اس خوب بلده چیکار کنه عزیزم...یا اینکه اگه نامزدت اینو گفته بخند و همه چیو بهم بزن و خوشحال باش که جلوتر نرفتی مثلا تو ی خونه یا بچه نداری ازش ...چون اینا هنوز با همن ایناام بازیاشونه...یا در آینده نزدیک با هم خواهند بود...

بخدا ۹۰ درصد دلشون پیش همه خودتو بدبخت نکن .

میدونم چون خانواده هاشون دعوا کردن نرسیدن بهم به یه جا رسیدن که باید تمومش کنن ولی دختره هعی قفل میکرده میگفته دوستت دارم بمون چندوقت دیگه اوکی میشه...والا نامزد منم منو دیده قفل کرد هعی دوس بودیم بعد اومد خونمون خواستگاری الان نامزدیم میگه من دوسش نداشتم تو عمل انجام شده قرار گرفتم دخترم کلی دری وری بارم کرده یکی از دوستاش تو محیط کارمه اینقد تیکه میندازع اذیتم میکنه به خاطر اون مدام حرف در میارن

2738

نامزدت بخاطر خراب نشدن روحیه دختره بهش پیام میداده شما هم نمیدونستی حالا خودت متوجه شدی میخوای زنگ بزنه ب دختره بد وبیراه بگه؟ 

اگه نامزدت راست میگفت خودش بهت میگفت نه این ک خودت بفهمی 

لطفا ساده نباشید 

اینا بازیای اون دختره اس خوب بلده چیکار کنه عزیزم...یا اینکه اگه نامزدت اینو گفته بخند و همه چیو بهم ...

نه من خودم حرف زدم با دختره فهمید با منه امروز باید حسابی حالشو بگیرع واستا اینجوری نمیشه

آخ که چقدر این حس ها لعنتی ان چقدر این فراموش کردنا سختن  بمیرم برا دل دختره 😢

مرسی واقعن خیلی منطقی دیدن نمیرسن بهم دختره گند زده تو رابطه ی الان من میتونست نگه بهم چیزی نه که عکس چتو عکس دوتاییاشونو بفرسته برام

2706