2737
2739
عنوان

به نظرتون به دوس دختر قبلیش بزنگه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 59 پست

تا ی نفر هنوز گذشته اشو نریخته دور و کنار نزاشته صلاحیت وارد شدن و بودن در یک رابطه جدید و نداره این از لحاظ روانشناسی ی معقوله ی جدیه و همه روانشناسا قبولش دارن...اگه بمونی باهاش ی روز میفهمی اشتباه کردی...

ببخشید ولی آخی دختره😑😔

عزیزم نگو آخعی دختره میدونی چرا۱۰۰۰تا سکه میخواسته مهریه بزنه نمونده جلو پدرومادرش به خاطر کسی که ادعا داشته دوسش داشته خب نشده بهم برسن الان مقصرش منم به من گفته آه من پشتته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نگو آخعی دختره میدونی چرا۱۰۰۰تا سکه میخواسته مهریه بزنه نمونده جلو پدرومادرش به خاطر کسی که اد ...

خب حالا چی میشد ۱۰۰۰ تا سکه مهرش میشد

خوشحال باش شوهرت دوسش نداشته وگرنه قبول میکرده

کار تایپ فارسی انجام میدم دوستان واسه همکاری بهم درخواست دوستی بدید❣🌷
2728
چی؟ اخرشو نفهمیدم کی باکی حرف زده بود؟

دوست پسرم با مادر پدرم حرف زده بود که قصدش جدیه و اینا یجورایی مثل نامزدا بودیم (یعنی منظورم اینه نگو چون نامزدمه نباید ولش کنم و رسمیه و جدیه قضیه) ...۳سال داشت با دوست دختر قبلیش وقتی با من بود صحبت میکرد ی بلاهایی سرم اوورد ...عمرم و پاش هدر دادم...واقعا کاش بیشتر تحقیق میکردم بعد دل میدادم... 

نتمزدت چرا هنوز پیگیره ؟؟

اون نیس من نمیتونم هضم کنم آخه دوستای من همه فالو دارنش این الان بامنه رابطه دوس پسر دختری نیس که میخوایم بریم خونه خودمون همه میبینن استوریاشو

2738
شوهرت دروغ گفته درساشو کمک میکنه  هنوز ارتباط دارن  چقد ساده ای...

دوست پسر منم همینجوری بود میگفت نه میخوام کمک کنم بهش فقط تهش فهمیدم تمام این ۳سال در ارتباط بودن باهم و جالبی قضیه کجاست اینکه میومد پشت سر دختره یچیزایییی به من میگفت چرت و پرتا یعنی دختره رو فحش میداد بعد پشت سر من میرفت با دختره چرت و پرت میگفتن! یعنی ببخشیدا خاک بر سر بعضی دخترا مثل اون دختره که با چند نفرن و خاک بر سر من که وقتی این داشت راجع به ی همجنس خودم که بقول خودش یروز عاشقش بود اونجوری فحش میداد و دری وری میگفت خوشحال میشدم!

کاش واقعا بریم سواد رابطه رو بدست بیاریم که اینجوری آینده و خودمونو تباه نکنیم

حس میکنم هنو باهمن 😥 وگرنه دختره اسمشو نمینوشت

میگه دختره عاشقم بود قفل کرده بود هعی کشش میداد من چیکار کنم؟!! میگم بگم زنگ بزنه به دختره بگه پاک کن اونارو همه چیو راجب من ... یکم دام خنک شه؟؟

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

اوهوم میبینی چقدر بدبختم من امروز باید زنگ بزنه به دختره هرچی دهنش در میاد بگه

2706