2737
2739
عنوان

چند روز پیش جلسه دوم لیزرم بود

197 بازدید | 20 پست

که رفتم و الان موهامو که میکشم درمیان 

حالا سوالم اینه بکشمشون یا باید بزارم خودشون بریزن؟

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرق نمیکنه 

بزار ۱۰ روز بعد که همه رشد کردن یه ژیلت بکش 

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
2728
فرق نمیکنه  بزار ۱۰ روز بعد که همه رشد کردن یه ژیلت بکش

بهم گفته اصلا ژیلت نکشم

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند
خوش ب حالت اسی😕 جلسه ای چند؟

بیکینی و کشاله ران و زیر بغل جلسه ای ۱۷۰ 

.کرونا گرفتم 😭کجاش خوشبحالمه 

2738
بیکینی و کشاله ران و زیر بغل جلسه ای ۱۷۰  .کرونا گرفتم 😭کجاش خوشبحالمه

چقدر قیمتش مناسبه 

کدوم شهری؟ دستگاهت چیه؟

امید واقعی یعنی امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد😎
باچه دستگاهی هس؟؟منم میخوام بعدا برم لیزر فعلا پولشوو ندارم ازطرفی دنبال جای خوب و کارش عالی باشه هس ...

من خوزستانم اسم دستگاهو بهم نگفت 🙁

چقدر قیمتش مناسبه  کدوم شهری؟ دستگاهت چیه؟

خوزستانم .نمیدونم اسم دستگاه چیه بهم نگفت😬

ولی انقد میسوزه🙁

بیکینی و کشاله ران و زیر بغل جلسه ای ۱۷۰  .کرونا گرفتم 😭کجاش خوشبحالمه

همش باهم؟

من فقط دستام جلسه ای ۱۶۰😐

آیهان💕یعنی پادشاه ماه👑🌜یعنی...پسر گل آیندم 🥰              😺🤎😼💜😹💙😻❤😾💚😽💛😸🧡🙀🤍😿🖤             هک کل گوشی(تل، اینستا، روبیکا، مخاطبین) انجام میشع
2706