2733
2734

شنیدم سفید آب با گلاب یه شب خیس کنین بذارین تا صبح بمونه بعد حموم کردن بزنین صورت تون مثل آینه پاک سفید میشه یه کابر به اسم آمیرزا گفت کسی امتحان کرده چجوری بود لطفن جواب بدین 

....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
وای من امتحان کردم فوق العاده اس عالیهههه

جدیییییییییی😍😍😍😍😍پوست تون خشکه یا چرب و اینکه چند مدت استفاده کردین نتیجه گرفتین پوست تون سفید شد? لک داشت ?بر طرف شد خیلییییی معذرت میخوام اینقدر سوال کردم لطفن جواب بده عزیز دلم

....
2738

من یک روز در میون میرم حموم همش سفید آب میزنم اصلانم صابون هیچ وخ به پوستم نمیزنم عالیه خیلیی کمتر جوش میزنم

به او گفتند گیسوانت را بپوشان تا ایمان مردی نلرزد...                 ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟
من یک روز در میون میرم حموم همش سفید آب میزنم اصلانم صابون هیچ وخ به پوستم نمیزنم عالیه خیلیی کمتر ج ...

فقد واسه جوش تاثیر گذاشت پوست تون خشکه یا چرب عزیزم

....
لک قهوه ای افتاده کوچیک و خیلی پوستم خشکه و اینکه بخار داره یکم و یکم تیره شوده پوستم

درسته که این مورد هم خوبه ولی اینها مقطعی جواب میده، باید پوست تون بررسی بشه، شوینده مناسب استفاده کنید  که ph پوست تون رو تنظیم کنه، کرم های مراقبتی یا ماسک استفاده کنید.، اگر تصمیم داشتید که بطور تخصصی پوست تون بررسی بشه و عارضه هاش برطرف بشه می توانم یک جلسه مشاوره آنلاین براتون ست کنم.

پوست رو روشن وتمیز میکنه  من قبلا استفاده کردم

هر لک یا بخار باشه بر طرف میشه? چقدر باید استفاده کنم عزیزم و اینکه من تو سفید آب انداختم خوردشم کردم اصلا خیس نمیشه😔😔

....
جدیییییییییی😍😍😍😍😍پوست تون خشکه یا چرب و اینکه چند مدت استفاده کردین نتیجه گرفتین پوست تون سفید ...

من پوستم چربه لک نداشتم ولی پوست صورتمو روشن کرد 

مادرم لک داشتن ایشون وقتی زدن لک هاشون کم رنگ تر شد 

گلاب زد عفونی میکنع در کل خیلی خوبه برای پوست

2706