2737
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6272561/خانما-همسر-سابقم-آبروی-شوهرمو-برده-شوهرم-میخواد-طلاقم-

بده?postId=185825137

این تاپیک زدم اونروز چند تا کاربرا اومده بودن حالمو پرسیده بودن شرمنده اینجا جواب میدم

اول خودش گفت بیا جدا شیم من افتادم گریه وای نه تو رو خدااینکارو نکن التماس گذاشت رفت گوشیشم خاموش کزد خونه مادرشم نبود 24 ساعت نبودش بعد 24 ساعت اومد خانمای نی نی سایتی گفتن التماسش نکن بگو هرجور راحتی بیا جدا شیم گفتم راحع به حرف اون روزت هرحور راحتی بیا جدا شیم نمیخوام به زور کسیو نگه دارم دیدم یهویی رفت در و کوبید رو هم و رفت 😐😐😐😐دوباره نیستش زنگم نمیرنم بهش نمیدونم چکارش کنم همش فکز میکنم با یه بچع دو ساله ازدواج کردم😐😐😐

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفقا من امروز ۶تا تاپیکمو زدم اگر کسی میتونه برامن یه تاپیک بزنه با مضمونی که میگم تو تلم یا اینستام پی ام بده وبگه برا چی پی ام زده...اسی جان ببخش تو تاپیکت پی ام گذاشتم

ادرس تلم@znb_arg

اینستا@znb_ad

2728
2738

ب حرف این خانوما گوش نده

بعضیاشون عقده ای هستن

ازحق نگذریم یک عده خیلی خوب راهنمایی میکنن

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️

حتما رفته بوده آروم شده بوده اومده بوده که باهم عاقلانه صحبت کنید ولی با این حرفتون اون ناراحت شده و به نظرم اینکه رفته عاقلانه بوده میخواسته فکر کنه

نباید زود اون حرف رو میزدید

ب حرف این خانوما گوش نده بعضیاشون عقده ای هستن ازحق نگذریم یک عده خیلی خوب راهنمایی میکنن

اره عقده شوهر سابق مونده رو دلشون بد راهنمایی میکنن

خواهرانه دعا کنید برام ازدواجم جور بشه اگه میتونی برام صلوات بفرست♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
2706