2737
2734
عنوان

یه سوال شرعی

123 بازدید | 12 پست

سلام خانما من دوروزه که پریودیم تموم شده دیشب نزدیکی داشتیم بعدش من رفتم حموم وروزه گرفتم الان که رفتیم دسشویی بادستمال که خودمو تمیزکردم یه رگه ی خیلی خیلی خون مثه یه خط خیلی نازک توترشحاتم بود حالاینی روزم بوده 

*ببخشید باجزئیات تعریف کردم

میخام ازخودم یه زن قوی ومحکم بسازم یه زنی که فقط وفقط به خودش تکیه کنه میخام وبهش میرسم مهم نیس که بقیه بگن محاله

خیلی خیلی کم خون اشتباه تایپی بود

میخام ازخودم یه زن قوی ومحکم بسازم یه زنی که فقط وفقط به خودش تکیه کنه میخام وبهش میرسم مهم نیس که بقیه بگن محاله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
از روزی که خون پریود دیده میشه تا ده روز هر خونی که ببینی باید بنا بزاری رو حیض در صورتی که صاحب حیض ...

اخه جوری نیس که شورتم کثیف کنه منم اگه بادستمال خودم تمیز نمیکردم متوجه نمیشدم

از روز اول الان میشه روز چندم؟ 

میشه روز نهم

اخه جوری نیس که شورتم کثیف کنه منم اگه بادستمال خودم تمیز نمیکردم متوجه نمیشدم

هر ذره ای باشه مهم اینه که دیده شده اگر بعد ده روز بود میشد استحاضه قلیله با این مقدار که دیدی میتونستی نماز بخونی و روزه بگیری اما اگر قبل ده روز بوده وشما حودو ده روز خون میدیدین ماه های قبل باید بنا رو بر اساس حیض بذارید این شماره دفتر آقای مکارم پیامک بده با چن ساعت تاخیر جواب میدن بجز ایام تعطیل 10000100 هر سوالی داری با خیال راحت بپرس