2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بابا لاغری برو خداتم شکر کن، سایز سینه هم اگه واسه دلت خودت میخوای بیشترش کنی، که چون بافت بیشتر سینه چربی هست باید یکم چاق شی تا اون هم بزرگتر شه اما اگر نگران اینده و ازدواج و اینایی که اصلا لازم نیست کاری کنی😉

نمیشه افزایش زیادی داد.ولی ماساژ مداوم میتونه موجب افزایش سایز باشه.از طرفی هم چون سینه از بافت چربیه مصرف غذاهای پر چرب سایز رو افزایش میده که به صرفه نیس.بیشترین افزایش سایز رو تو دارن شیر دهی خواهی داشت

بابا لاغری برو خداتم شکر کن، سایز سینه هم اگه واسه دلت خودت میخوای بیشترش کنی، که چون بافت بیشتر سین ...

پس چطور ی بار از۴۹رسیدم ۵۴کیلو اون تغییری نکرد؟کلا مقاومه😬😬😬😬😬

پس چطور ی بار از۴۹رسیدم ۵۴کیلو اون تغییری نکرد؟کلا مقاومه😬😬😬😬😬

خب در حد ۵ کیلو که قرار نیست اتفاقی بیفته واسه همین گفتم همینی که هستی خوبه، مثلا اگر بیشتر از ۱۰ کیلو افزایش وزن داشته باشی تازه ممکنه یه تغییری ببینی. الان که کوچیکه خوبه بعد که ازدواج و زایمان و بچه شیر دادن رو طی کنی خودش براحتی بزرگ میشه و اون زمانی که بقیه خانمهای سینه درشت تر ، افتادگی سینه پیدا میکنن تازه واسه شما عالیه و پرفکت میشه و دل همسر هم شاد😅 عزیزم البته منظورم اینه که الان خوب هستی و بعد هم خوب تر میشی. واسه منکه ۳ سایز تغییر کرد. من هم خیلی لاغر بودم مثل تیر چر اغ برق بودم چون قدمم بلنده😅 همسر هم از همون ابتدا راضی و الان هم راضی.