2733
2739
عنوان

بیلیین چند تا فحش بهم بدین ک پولمو خرج شوهرم نکنم‌...

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 65 پست

خودت شوهرتو بهتر میشناسی دیگه 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
بره گمشه خودش خیلی پشتمه ک من باشم ب اندازه کافیم کمکش کردم بیشترش یهو رو سرم سوار میشع

با این طرز فکر چرا باهاش زندگی می‌کنی

بعدم چراهمش میگی خانوادش کمکش کنن؟؟مگ وقتی مستقل شده از خانوادش جدا نشده؟؟؟دیگ وقتی زن داری خودت خانواده داری دیگ نمیشه ک ازپدر مادر توقع داشته باشی 

تو الان خانوادشی و سختی و خوشی باید همراهش باشی

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب منم همین میگم ک بهم چی بگین ک یهو جوگیر نشم خرج این عنتر کتم

ویییییییی 🤕عنتر😕

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2728
میتونم باهاش ماشین یا اپارتمان بخرم کم کمش ششصد هفتصد هس... ک اپارتمان مسکن مهر مثلا اینجا پیدا میش ...

یک آپارتمان پیدا کن که از پولت اندازه رهن کاملش بیشتر باشه بخر همونجا بده رهن 

بعد هیچ کس دیگه توقعی هم نداره چون آپارتمانت گیره

یک دونه صلوات واسه همه ی دلتنگا
زمین ادم باید همین جور بندازتش ملک ی اجارم داره پیشرفتم داره

مسکن مهر معمولا محیطش خوب نیست، لااقل خونه کلنگی بگیر که دست مستاجر داغون نشه. آپارتمان نو را بدی دست مستاجر دوبرابر اجاره ای که گرفتی باید خرجش کن.

2740

حالا اگه اسی میگفت میخوام پولمو بدم به شوهرم ،همه میگفتن ندیاااا پرو میشه.

همیشه برعکس

خب حتما یه چیزی از شوهرش دیده که نمیخواد بده دیگه.نپرسید بدم یا ندم‌

فقط گفت یه چیز بگید که اغفال  و جوگیر نشم و پولمو بدم.الان دارید یه کاری میکنه حتما پول و دودستی تقدیم کنه

چقد پشیمونم از اینک اومدم توی این تاپیک 

روزمو ب کل خراب کرد ی استارتر پرخاشگر عصبی بی ادب 

خدا ب داد شوهرت برسه 

خدافس⁦☹️⁩

با این طرز فکر چرا باهاش زندگی می‌کنی بعدم چراهمش میگی خانوادش کمکش کنن؟؟مگ وقتی مستقل شده از خانوا ...

ولی قول و قراره اول ازدواج این بوده ک برا شوهرم گار گذاشتن و شوهرم درامدش از اونجاس بازم باید از همونجا باشه

یا پولشو بهش بدن

عمرا پول رهنم نمی دم بهش

با این لحن نگو بهش

بگو من و تو نداریم که.به خونه ی دیگه سرمایه ی زندگیمونه.پول رهن و هم طلا بخر.بگو اینم سرمایست.

بعد الان بیکاره از کجا میاره میخورید پس؟

2706