2726
عنوان

بیلیین چند تا فحش بهم بدین ک پولمو خرج شوهرم نکنم‌...

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 65 پست
چقد پشیمونم از اینک اومدم توی این تاپیک  روزمو ب کل خراب کرد ی استارتر پرخاشگر عصبی بی ادب&nbs ...

قضاوت نکن دخمل

شاید پشت گوشی یه زنه کتک خورده نشسته و از حرصش اینجوری میگه.یا کسی که غرورش له شده

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!
هیچ اپارتمانی رهنش از پول خود اپارتمان بیشتر نیس

نه عزیزم منظورم اینکه شما مثلا ۸۰۰ تومن داری یک اپارتمان پیدا میکنی ۹۰۰ میلیون

۱۰۰ میلیونی که کم داری و خود آپارتمان و میدی رهن 

اینطوری تا یکی دوسال که یا رهن بیشتر بشه یا شما پول دستت بیاد اپارتمان رهن و شوهرت یا هر کسی توقعی نداره

یک دونه صلوات واسه همه ی دلتنگا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوادش و اسنپ

شما خودت شاغلی؟پول از کجا میرسه بهت

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!
نه عزیزم منظورم اینکه شما مثلا ۸۰۰ تومن داری یک اپارتمان پیدا میکنی ۹۰۰ میلیون ۱۰۰ میلیونی که کم دا ...

👌👌

2728
عمرا پول رهنم نمی دم بهش

ببین من کاملا درکت میکنم اگر ادمی که تو زندگیت مثل مردهای دور و بر من و فامیلم ادمی که قدر دان نیست و پول و به باد میده یا متوقع و اهل کار و تلاش نیست 

حواست باشه اصلا پول ندی بهش حتی اگر میتونی اصلا بهش نگو

یک دونه صلوات واسه همه ی دلتنگا
قضاوت نکن دخمل شاید پشت گوشی یه زنه کتک خورده نشسته و از حرصش اینجوری میگه.یا کسی که غرورش له شده

پشت گوشی احتمالا ی دختر ک از اذیت و آزار همسرش رفتارش انقد بد شده نشسته،،ک با اینک توانایی مالی و حمایت خانوادشو داره فقط بخاطر حرف خاله خانباجیا نشسته تحمل می‌کنه و خودشو نابود کرده 

البته خدا عالمه شاید پای بچه وسطه

ولی دلیل نمیشه با کسایی هم ک دارن باهاش هم فکری میکنن بد حرف بزنه

شما کامنتاشو بخون همش با توپ و تشره

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁