2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همسایمون داره و برادرشوهرمم داره

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2738
مال همسایتون خانگیه دیگه ؟ صداش ازیتتون نمیکنه ؟

والا من بلد نیستم خانگی چیه و اینا..ولی نه صدا نداره...البته خونشون خیلی بزرگ و ویلاییه

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
والا من بلد نیستم خانگی چیه و اینا..ولی نه صدا نداره...البته خونشون خیلی بزرگ و ویلاییه

از همسایه یا برادر شوهرت سوال نکردی دربارش چند تا داره و اینکه در آمدش؟

از همسایه یا برادر شوهرت سوال نکردی دربارش چند تا داره و اینکه در آمدش؟

نه والا نپرسیدم نمیدونم 

کارش چیه

نمیدونم والا