2733
2734

اون اوایل هنوز رابطه من مادرم شکراب نشده بود ولی این شیطان پلید انقدر زیر پای مادرم نشست مادرمو انداخت به جون من.

بهش میگفت تو و شوهرت ۸ساله زناشویی ندارین تقصیر ساراست شبا میخوابه در اتاقش بازه عمدا باز میزاره مزاحم شما بشه در حالیکه من بیچاره چنین چیزی حتی یک درصد به مغزم خطور نمیکرد هرچی میگفتم بخدا من بختک روم میوفته شب در اتاقم بازه مادرم گوش نمیکرد 

بهش میگفت اینو شوهر بده تا تو شوهرت ازاد بشین والا شوهرت خوب زن سرت نگرفته سارا مزاحمتونه در حالیکه بجز من ۳تا بچه بزرگ و بالغ توی این خونه ست فقط من مزاحم بودم. 

حالا اینا یه چشمه از ذات پلیدش بود هرروز مادرمو پر میکرد مینداخت به جونم خدا خودش شاهده چه شبایی تا صبح گریه میکردم هیچ پناهیم نداشتم

خالم فکر میکرد دور دور خودشه هیچوقت نمی میره و جاودانه ست الان دکترا براش تشخیص سرطان دادن چطور میخواد زیر گناه اون همه عذاب من و بقیه دربیاد

چرا ادما به رفتار و حرفاشون فکر نمیکنن چرا فکر اخرتشون نیستن

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

ببخشش

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنده خدا سرطانم گرفت ببخش ببخشی خودت آروم میشی

حافظ سوره قل هو الله احد   راهنمايي که بودم يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيه يه حيوون حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟!هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد.يه دوست داشتم اسمش سميه بود کپ پنگوئن بود هميشه هم مثل پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ بذار باشه يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن.يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيه هر چي بودن اِلا آهو يکيشون که کپ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد لب شتری ک خوب بود بضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره. معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده
2731

الان متاهلی عزیزم؟

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  

هیچ ب راحتی .... مادر خودتونم خیلی عاقل نبوده

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

کاری با مادرم کرد از ۱۲ماه سال مادرم ۲ماهم با من حرف نمیزنه ادم حسابم نمیکنه محبت مادرم از من گرفت منو بی مادر کرد هرگز حلالش نمیکنم

به مادرم میگه هر معتاد و... اومد اینو بهش بده از شرش راحت شی با شوهرت ازاد بشین جهازم براش نخر

حتی نزاشت مادرم جهاز برام بگیره

خوب پدر مادرت در اتاقشونو ببندن 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738
ببخشش

هرگز حلالش نمیکنم کاری با من کرد توی ۲۵سالگی هرروز قلبم از شدت ناراحتی تیر میکشه زندگیم نابود کرد

2706