2733
2739
عنوان

کسایی که تجربه دارین....

103 بازدید | 25 پست

میخوام سه روز فقط سبزیجات و میوه بخورم بعد از سه روز کم کم یه کف دست نون جو سبوس دار یا چند قاشق برنج بخورم کم کم اضافه کنمااا به نظرتون بدنم آسیب میبینه؟ فقط به مدت سه روزه

💙عضو گروه آبی💙وزن اولیه ۵۷ وزن هدف ۴۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این رژیم غیر علمی و غیر اصولیه . چون همش هیدرات کربن و فیبره

من انجام ندادم ولی خوب شاید کسی دوست داشته باشه کار غلط رو بکنه

چاقی شدید دارید؟ یعنی BMI بالای ۴۰؟

2728
من اینکارو کردم اتفاق خاصی برام نیوفتاد مامانمم ی هفته کلا میوه خوار شد طوریش نشد. فقط دو سه روز او ...

آها بعد تو این سه روز چقدر کم کردی ؟ احساس سبکی هم داشتی؟

این رژیم غیر علمی و غیر اصولیه . چون همش هیدرات کربن و فیبره من انجام ندادم ولی خوب شاید کسی دوست د ...

خیلی بخاطر چاقی نیست بیشتر میخام پاکسازی بشه بدنم

2738
نمیدونم فقط نبایداب بدنت کم بشه دچاراسهال وضعف هم میشی 

خیلی ببخشید گلاب به روتون من از یبوست هم رنج میبرم به شدت

آها بعد تو این سه روز چقدر کم کردی ؟ احساس سبکی هم داشتی؟

من ی کیلویی فک میکنم ازم کم شد ولی خب آب بدن هس بیشتر

مامانم خیلی تو کار میوه خواری و گیاه خواری و خام خواری هست و امتحان میکنه همشو! از ۸۶ شده ۷۲ . البته هی لغزش میکنه ... 

بنظر من نون و برنجتو محدود کن و شیرینیجات مصنوعی نخور کافیه

و اینکه برا کم کردن وزن بیشتر ورزش کن

من ی کیلویی فک میکنم ازم کم شد ولی خب آب بدن هس بیشتر مامانم خیلی تو کار میوه خواری و گیاه خواری و ...

مرسی از راهنماییت عزیزم❤😍

یه دنیا ممنون

فقط فقط دشمن چاقی،داشتن تحرکه وورزش،رژیم گرفتن خوبه ولی عوارض داره وبرگشت پذیره،همه چی بخورید ولی به اندازه درکنارتحرک ،زیاده روی نکنیددر خوردن

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگےست...دلم براےشما تنگ نمےشود🥺اللهم صل علے محمدوآل محمد وعجل فرجهم
مرسی از راهنماییت عزیزم❤😍 یه دنیا ممنون

خاهش میکنم. من ب این نتیجه رسیدم ک در کنار رژیم حتما ورزش کنم. برنامه کرفس هم خیلی کمک کنندس. کالری هارو براتون حساب میکنه و اطلاعات مفیدی داره

خیلی ببخشید گلاب به روتون من از یبوست هم رنج میبرم به شدت

من رژیم ژنرال موتوروگرفتم که همینجوریه انقدرضعف داشتم ازجام نمیتونستم پاشم دچاراسهال شدیدهم شدم دست اخرم هیچی کم نکردم 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
2706