2733
2734
عنوان

من احمق بگو چرا ازش پرسیدم در مورد ست توتو

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 41 پست
ن بابا ی جا درست میکنه مناسب صد و پنجاه تومان

بنطر من  بخر ی شبه 

اخه من شوهرم کلی هزینمون شد برای تولدش بعد میخاستم با دخترم ست بپوشم شوهرم نزاشت... تمام عکسام خراب شدم اینقد خودمو لعنت فرستادم ک چرا حرف ب گوش شوهرم دادم 

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

150 میگه کلی لباس خریدی تنشم نمیزنی. درحالیکه غیر لباس پرنسسیش همه رو تنش میزنم

کاش عید کمتر میخریدی ک الانم میخریدی

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣
2728

با لباسای خودش درست کن ، تور بگیر نواری ۵ سانتی قیچی کن و با کوک دور دامنش یا شرتکش بدز،خرازی برچسبای عرسکی دارن که روی لباس اتو میشن

رو کفشاش پاپیون توری و مروارید لپه ای بچسبون 

یه تل ساده رو هم با لپه ایی و یه تور ستش کن 

خرجت کمتر میشه 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
یجا درست میکنه مناسب 150

چقد خوب 

ولی اگه قزاره عکس آتلیه ای ازش بگیری بخر 

وگرنه اگه لباس عیدش خوبه همونو تنش کن یه مناسبت دیگه مثلا سالگرد ازدواجتون سه تایی لباساتون رو ست کنید عکس بگیرید 

2738
چقد خوب  ولی اگه قزاره عکس آتلیه ای ازش بگیری بخر  وگرنه اگه لباس عیدش خوبه همونو تنش کن ...

اره گلم هم اتلیه میبرم هم تولد خواهرزادمه که تم اونم یونیکورنه.

نمیدئنم چجور بگم راضی بشه

اره گلم هم اتلیه میبرم هم تولد خواهرزادمه که تم اونم یونیکورنه. نمیدئنم چجور بگم راضی بشه

اگ پول داری خودت نگو بخرخودت

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣
اره گلم هم اتلیه میبرم هم تولد خواهرزادمه که تم اونم یونیکورنه. نمیدئنم چجور بگم راضی بشه

بهش بگو همینو بگیریم دیگه نگیریم تا هر موقع خودت دوس داشتی 

با زبون خوش بگو اثر داره 

مشکل از این بود که گفتم همکارمم واس دخترش میخاد سفارش بده. چون اتلیه میبرمش گغتم ست توتو داشت باشه

عزیزم تو خونه عکس بگیر خب . مگ چ اشکالی داره .  با گوشی عکس بگیر .لازم ب این همه خرج نیست .ماهی ۱ تومن لباس بچه میخرید بعد یکبار تنش می کنید ،تو این اوضاع اقتصادی اصن معنای خوبی نداره .  مجبور ک نیستید امسال تولد بلند بالا بگیری  . یک کیک بگیر . دیگع ست توتو و آتلیه و ۱ تومن لباس چیع؟😐😐😐😐

دلبر ناب دلم 

خوب عید چرا یه تومن خرید کردی ما وضعمون خداروشکر خوبه ولی یه تومن لباس برا بچه نمیدم که زودی کوچیک میشه 

الانم سته تو تو کاری نداره که خودت درست کن 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706