2752
2734
عنوان

بیاید مبخوام جریان زندگی سگیمو از اولش براتون تعریف کنم💔🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 4251 بازدید | 152 پست
اگه یه پسر یه دخترو بخاد جونشم براش میده خودشو به هر دری میزنه

زد نشد درکش میکنم 

مامانش هم گریه کرد ولی تهش باباش گف ساکت شو وگرنه روت ابجوش میریزم 

خودش گف نن ازدواج نمیکنم گف بدرک

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانت دوباره ازدواج کرد؟بابات با زنش هست؟خوشبخته؟

نه مامانم مجرده 

بله خداروشکر فقط خاله صدیقه ک ب بابام میگه عشقول ته دلم غم میشینه اخه منم ب عرفانم میگفتم عشقولیم💔🙂

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
لایک لطفا

لابک براچی عزیزم کامل شد

2731

لایک کنید لطفا

عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
لایک کنید لطفا

خب لایک براچی مبگم کامل شد

برای این اختلال خودزنیت حتما باید تحت نطر باشی یه عالمه مشکلات روحی دیگه داری که اونام با روانشناس حل میشه یه نفس بکش بعد وارد رابطه شو که تهش هممون میدونین هیچی نیست ازاین پسریم که به حرف بقیه اس هیچ ابی برات گرم‌نمیشه

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد
یک سالگیت رو یادته؟!

خیلی چیزاشو یادمه ولی همه چیزشو نه 

فقط اتاق عملو یادمه و با درد کشیدنام همین

نه مامانم مجرده  بله خداروشکر فقط خاله صدیقه ک ب بابام میگه عشقول ته دلم غم میشینه اخه منم ...

عزیزم ایناذعشق دوران نوجونیه منم اونموقع ها فک میکردم عاشق یکیم دوسال بعدش باور نمیکردم همچین کسیو ممکنه دوسش داشته باشم

بقول دکتر انوشه اگه پسری دختریو بخاد آسمونو به زمین میدوزه اینکه پسری بگه خونوادم راضی نمیشن دروغه 

برای این اختلال خودزنیت حتما باید تحت نطر باشی یه عالمه مشکلات روحی دیگه داری که اونام با روانشناس ح ...

میگم ک نابود شدم💔🙂

احساسی ندارم کلی کی منو میبره روانشناس میترسم بابامم بفهمه یا مامانم همه چیزامو ازم بگیرن🙂💔

عزیزم ایناذعشق دوران نوجونیه منم اونموقع ها فک میکردم عاشق یکیم دوسال بعدش باور نمیکردم همچین کسیو م ...

🙂💔

میگم ک نابود شدم💔🙂 احساسی ندارم کلی کی منو میبره روانشناس میترسم بابامم بفهمه یا مامانم همه چی ...

الکی خودتو درگیر نکن زمان حلاله مشکلاته مگه چندسالته یعنی چی همه جیمو بگیرن منم اگه دخترم خودزنی کنه تمام وسایل ارتباطیش که باعث نابودیش بشه رو میگیرم

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد
2706