2752
2734
عنوان

بیاید مبخوام جریان زندگی سگیمو از اولش براتون تعریف کنم💔🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 4251 بازدید | 152 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دقیقا منم ۱۴سالگیم کپی تو بود. خانواده ها جدامون کرد با زور واجبار. دستامم مثل تو جای خودزنی بود.

الان ۴ساله ک از اون جریان میگذره. دوسال طول کشید ک واسم عادی شد. توام فقط گذر زمان بهت کمک میکنه.

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2731

ببین بعد ۴سال باهم حرف زدیم

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

ببین حتی اسم منم ایداعه😂 .هییی چی بگم .خدا دلتو اروم کنه

ببین حتی اسم منم ایداعه😂 .هییی چی بگم .خدا دلتو اروم کنه

ریپ کردم عزیزم شادشو

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  
مگه  ازدواج نکرده بودی برا چی اینجوری شدی

دوستصم کاربری داد بم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
خوندم داستانت  بهترین راه اینکه همونجور که عرفان کنار اومده باهاش تو هم کنا بیایی و به خودت بگ ...

وای فک کردم هک شدم😐😑

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
به خودت آسیب نزن چون اونوقت خودت داری با خودت میجنگی

بله درسته🥺

2706