2733
2739
نمیدونم چه اتفاقی واسشون افتاده بود من که دیگه فک میکردم کلا اسباب کشی کردن رفتن ولی دیدم بعد یه هفت ...

کلا انگار تو باغ نیستن درو باز کردن ول کردن رفتن 

ذهنِ تو یه باغِ و افکارت مثلِ بذر!!تو انتخاب میکنی تویِ باغت گُل بِکاری..یا علفِ هرز...!!  

حالا از اینایی نباشه بچه رو بیاره ول کنه خونه ی تو یادش بره بیاد ببرتش

بنظرم دخالت نکن خدای نکرده تو خونه ی تو یه خار به پاش بره هم تو شرمنده میشی هم اونا ول کنت نیستن

بچه کوچیک نگهداریش خیلی سخته

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از پیشش بلند شم جیغ میزنه یه دسشویی نمیتونم برم

بچه من اصلا اینجوری نبود و نیست واسه اسباب کشی وقتی یکسالش بود دو روز گذاشتمش خونه مامانم الانم همینجوریه با اینکه شهر غریب بودم ولی به من وابسته نیست 

2731
حالا از اینایی نباشه بچه رو بیاره ول کنه خونه ی تو یادش بره بیاد ببرتش بنظرم دخالت نکن خدای نکرد ...

نمیدونم خانمه هم سن و سال خودمه تقریبا اهل نوراباد لر هستن 

بچه من اصلا اینجوری نبود و نیست واسه اسباب کشی وقتی یکسالش بود دو روز گذاشتمش خونه مامانم الانم همین ...

بچه منم شیرخشکیه اون هفته یکروز کامل پیش مادرمو خواهرم بود ولی باید پیشش باشی تنها نباشه الانم چهاردستو پا راه افتاده خطرناک شده 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
عزیزم اون خانم باید وقتی بچش خواب باشه یا شوهرش خونه باشه برم پشت بام و زود برگرده. بخدا منم هیچ کس ...

اره منم وقتی شوهرم خونه بود میرفتم شهر غریب بودن خیلی سخته من وقتی بچه ام یکساله شد برگشتم شهرمون دیگه آخرین نفس هام بود😁😁😁

آره عزیزم حتما کمکش کن

من خودم همسایم غریبه شوهرش هم تا دیر وقت سرکاره میخوام برم سرکار براش خرید میکنم

بچش یا خودش مریض باشه معاینش میکنم خودم دارو هاشم میگیرم

اگه تو کمک کنی خدا هم هزار برابر کمکت میکنه

برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات بفرستی ممنونتم💕💕....اگه فرستادی بهم بگو تا منم برا حاجتت دعا کنم...برا هم دعا کنیم قشنگ تره💐🌸💐🌸💐
بچه منم شیرخشکیه اون هفته یکروز کامل پیش مادرمو خواهرم بود ولی باید پیشش باشی تنها نباشه الانم چهارد ...

اره باید خیلی خیلی مراقب باشی چهاردست و پا که میرن دیگه یجا نمیشیننن

اره باید خیلی خیلی مراقب باشی چهاردست و پا که میرن دیگه یجا نمیشیننن

وای نه دیوونم کرده همش تواتاق اشپزخونه پله هم داره گرفتارم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

شده خواب باشه یکبار رفتم رو پشت بوم برف بازی در حد 10 دقیقه 🥴🥴🥴3 ماهه بود بیدار شده بود تو گهوارش میخواست شروع کنه گریه

😒یکبار یکسال و نیمش بود خواب بود رفتم سوپر مارکت خواب بود برگشتم همچنان. یکبارم 3 سالش بود خواب بود رفتم نون گرفتم خواب بود بازم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
شده خواب باشه یکبار رفتم رو پشت بوم برف بازی در حد 10 دقیقه 🥴🥴🥴3 ماهه بود بیدار شده بود تو گهوارش ...

وای چه دلی داری تا سوپر مارکت رفتی و برگشتی نگفتی بچه بیذار شه بترسه 😳😳

وای چه دلی داری تا سوپر مارکت رفتی و برگشتی نگفتی بچه بیذار شه بترسه 😳😳

نوچ چون خونه اینجاست ____سوپر اینجا از سوپر خونه دیده میشه 🥴

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706