2737
2734

دیروز مبخاستم برم بیرون تو راهرو بودم همسایه از بالا پشت بوم اومد پایین در خونش که باز کرد دختر هشت ماهش پشت در بود در محکم کوبیده شد تو صورت بچه دلم ضعف رفت 😞😞 بچه جیغ کشید تنها بچه رو گذاشته رفتع بالا بنظرتون بهش بگم هروقت خواست بچه اشو بزاره پیشم بنده خدا غریب هست تو شهرمون شوهرش هم دیدم کنار خیابون میشینه تا یکی بیاد ببرتش واسه کارگری 🙁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنده خدا چاره ای نداشته چیکار کنه ، لابد از ترس کرونا یا خجالت کشیده نزاشته پیش شما یا همسایه دیگ

ذهنِ تو یه باغِ و افکارت مثلِ بذر!!تو انتخاب میکنی تویِ باغت گُل بِکاری..یا علفِ هرز...!!  
2738
بنده خدا چاره ای نداشته چیکار کنه ، لابد از ترس کرونا یا خجالت کشیده نزاشته پیش شما یا همسایه دیگ

راستش من نمیتونم زود به غریبه اعتماد کنم خصوصا که همشهری ما هم نیستن تا حالا باهاشون رفت و آمدی نکردم ولی دیروز دلم سوخت

وایی عزیزم چه مهربونی ولی یه چی بشه گردنت میادا

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

دلم براي شوهرش بيشتر سوخت

بچه ها هزار بار ميخورن زمين تا بزرگ بشن به قول بابام ميگه شماها انقدر از روي ميز و در و ديوار افتادين زمين من فكر نميكردم زنده بمونين عوضش بدنتون محكم شد

برادرشوهرم دوتا پسر كوچولو داره بزرگتره همچين كوچولو رو ميچلونه كه من دلم غش ميره براش

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

اره کرونا هم هست ولی مثلا یکماه پیش نمیدونم چیشده بود حدود یه هفته در واحدشون کامل باز بود شب و روز مشخص بود کسی هم تو خونه نیست چون غریبن کسی ندارن که حتی حالشون بپرسه

من اینکارو میکردم،قرآن میذاشتم کنارش وقتی خواب بود،آیت الکرسی میخوندم دورش،از خدا میخواستم مواظبش باشه تا بیام زود

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
2706