2733
2734
عنوان

بیاید از روی علائم بگید جنسیتش چیه😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 93 پست
آخ قلبونش برم من😍😍😍 ازکجا گفتی عزیزم

چون من پسر داشتم و این علائمو نداشتم😐

میدونم مسخره هس😂😂😂

بابا هنوز زوده 

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟ نکنه دوقلوعه😂

نه یعنی چه پسر باشه چه دختر تو باردری این درد و علائنا طبیعیه

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
2728
2740
والا هفته پیش سرما خورده بودم بینیم گاهی میگیره...یه کوچولو جوش زدم...فک کنم به بو هم دارم حساس میشم ...

من تو هفته ی ۵ حس بویاییم فوق العاده زیاد شده بود و رنگ چهرم بشدت پریده و سفید رنگ لبامم سفید به همسرمم حساس شده بودم و دلم کباب گوشت خواست😂هه گفتن پسره با این علائم

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫
اخه اینی که تو اینترنته معتبر نیس که

واسه من درست بود.تست جوش شیرین و نمک و سوزن هم درست بود بزن تو نت انجام بده جالبه😊

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫