2737
2734

گفتم ب شوهرم قسطای تو رو باش میدم 

بعد ک بحسابم اومد (یه ماه راکت تو حسابم نگهش داشتم تا تصمیم درست و بگیرم) 

اون یه ماه شوهر با ندارم ندارم هاش و زیر فشارم و چکار کنم و... هاش تا حدی رو عصابم بود ک گریه میکردم 

(بخاطر این که پول و بش بدم.. در صورتی ک قبل ارث من از این حرفا نمیزد زیاد) 

منم لجم گرفت و گفتم پولو میدم طلا و دادم طلا  بنظرتون خوب کردم؟؟ 

این سوال یک و جواب بدین الان سوال دومم میپرسم زود(ادامه همین مطلبه) 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خب خودت پیشنهاد دادن بدهیاشو دادی که اشتباه کردی... میگفتی متلا یه بدهی.... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بعد الان متوجه شدم که اون موقع هم ک اون همه رو عصابم رفت پول داشته و داشته پس اندازم میکرده 

الان جای من بودین چ حسی بتون دست میداد و از این ب بعد چطوری رفتار میکردید 

لطفا دوتا سوال و جواب بدین 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

بستگی ب شوهرت داره ک ارزششو داره از این کارا بکنی یا ن هرچند من از آدمی ک بوی پول میشنوه آه و ناله هاش شروع میشه بدم میاد

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖

من بودم میدادم چون قبلش بهش قول دادم!

ولی بنظرم کارت درست بوده

شوهرت فکر کنه اصلا همچین پولی نبوده

خودش یه فکری کنه

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
بعد الان متوجه شدم که اون موقع هم ک اون همه رو عصابم رفت پول داشته و داشته پس اندازم میکرده  ...

چقد پررو و زرنگ!!!!دیگه عمرا بهش ی قرونم نده

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖
2706