2733
2734
عنوان

آگه بخیه رو بشوریم مشکلی پیش میاد

82 بازدید | 8 پست

شوهرم ۱۰ روزه دستشو بریده بخیه هاشو در نیاوردن میتونه با آب ملایم بشوره؟

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بهتره آب نخوره  چرا بعد ده روز بخیه ها رو نکشیدن؟

هنوز خوب نشده انگار

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 

عزیزم فقط صابون و شامپو ... بهش نخوره چون عفونت میکنه

با اب ولرم بشور با گاز استریل خش کن

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
هنوز خوب نشده انگار

اشکال نداره منم دستمو بریدم ۱۴ روز بعد بخیه شو کشیدن

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
2738
سه روز بعد عمل اب بخوره یا حمام بره مشکلی نداره  10 روز کامل شده نباید بخیه رو بکشن مگه؟  ...

نمیدونم ‌والا