2737
2739

اول خودم دندون من خودشون نیفتادن بزور اندتختنشون همه خانواده اکیپ میشدن برا چک کردن دندونام که کدوم قله امان از روزی که دندون لق تو دهنم بود اون روز من رو پشت بوم خونم قائم میشدم ولی نامردان دست بردار نبودن انگار باهم مسابقه داشتن کی بیشترین دندون کشیدن و ثبت کنه همین که منو گیر میآوردن عین این که بزی رو سر ببرن منو می گرفتن دندونمومیکشیدن ولی خدایش من خیلی دست پا میزدم حتی یه بار دست همسایمونو که میخواست تو مسابقه خانوادگیم شرکت کنه گاز گرفتم لامصب هنوزم مسخرم میکنه

حالا شما بگین

یادمه داشتم سیب گاز میدم و کارتون پسرشجاع میدیم بعد دیدم دندونم افتاد

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

کلاس اول واسه تولدم شیرینی برده بودم مدرسه و داشتم شیرینی تولدمو میخوردم که گاز زدم و افتاد

مث چی ترسیده بودم 😂😂😂😂

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انقدر که لق بود همش گریه می‌کردم ولی نمی‌کندمش

بعد مامان بزرگم گفت ببینم دندونتو؟ 

منم دهنمو باز کردم

اونم هلش داد😐💔

دیگه یاد گرفتم دندون لق رو نباید به کسی نشون داد😬😬

به نام خداوند رنگین کمان...
2731

خودم میکندم 🙃 بعضی وقتا هم خالم از بس دل داشت ولی مامانم میترسید خودم انقده بهش ور میرفتم ک کنده میشد 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738