2737
2734
عنوان

طلا گم کردم

148 بازدید | 13 پست

یه انگشتر دو سه تومنی

شما باشین حرصشو میخورین؟؟؟

شوهرم ک میگه واسه گم شدن خوب بود😏

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️

وضعتون خوبه؟!؟؟ 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره هزار تومنم گم کنم حرص میخورم چه بریه به دو سه تومن 😂

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
شوهرت فروختتش

گم کردم خواهر

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
2738
بگی نگی

پ یادتم نباشه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
پ یادتم نباشه 

هدیه خانواده ام بود اخه

من خودم کاری ب وضع مالی ندارم چون پولشو نیم ساعته شوهرم درمیاره ارزش داشت واسم ترزش معنویییی

یه صدقه بزار لای قران سوره حضرت یوسف که هردوصفجش سوره یوسف باشه پیدا میشه بعد که پیدا شد پول رو بنداز صدقه من هر چی گم میکنم این کار رو میکنم زودی پیدا میشه 

انشالله برای شما هم پبدا میشه