2737
2739
جان؟ 

آرہ تو اینترنت سرچ کنین 

🐇کم کم یاد میگیری🐇                                                                  باید باغ خودت را پرورش دھی 🌳🌲🌷🌻🌵🌱🌲🌳 بہ جای اینکہ منتظر کسی باشی تا برایت گل بیاورد 💐
ببخشید ولی مردای ایرانی پولشو ندارن اگه رفاه برزیل تو ایرانم بود مردای ایرانم چندتا چندتا میگرفتن ا ...

الانم که اقتصاد خرابی داریم شاید نره زن بگبره ولی نصف بیشتر مردا ایرانی هرز میپرن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرہ تو اینترنت سرچ کنین 

عزیزم اصلا متوجه منظورتون نشدم  

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2731
سایزش😂👋🏻

اها😂😂😂😂

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

ماشالله یکیشون هلو یکیشون شفتالو

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
2738
چند وقت پیشم جنبفر لوپز گفتن بهش خیانت شده ادم وقتی اینارو میبینخ میفهمه واقعا خیانت ربطی نداره به ز ...

امان از عادت .مگه میشه عادت چندین ساله رو ترک کرد اونم وقتی قید و بندی از نظر دینی نباشه؟!! 

تو ایران خودمونم نمیشه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
فقط مادر‌یکیشونه، مادر اون دوقلو و اون پسربزرگه مشخص‌نیست

واقعا 😐

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
امان از عادت .مگه میشه عادت چندین ساله رو ترک کرد اونم وقتی قید و بندی از نظر دینی نباشه؟!!  ت ...

قبد و بندم باشه ادمی که عادت کرده هر دفعه با یکی باشه براش مهم نیس اره جنبفرم باشی خیانت مبکنه😐😂

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706