2733
2734
عنوان

بنظرتون خوبه برادرشوهر رو داداش صدا بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 59 پست
یه جون بزار کنار اسمش یا زن داداش یا آبجی خلاصه هرجور خودت راحتی

بعدا ازش بپرسم زشت نیست ناراحت نمیشه ؟

شما خانمین بیشتر درک میکنین و میفهمین

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
اصلیتتون کجاییه؟

همدان

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به ابجیم میگم ابجی

خوبه دیگه ببینه فرقی نمیزاری 

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
2731
خوبه دیگه ببینه فرقی نمیزاری 🥰

اینطوری بهتره؟

چون بگم خواهر فکر میکنن فرق میزارم یا جالب نیست؟

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
اره 😄 کلا از پیشوند و اینا خوشم نمیاد حتی اگه روزی عمه شدم دوست ندارم بهم بگه عمه همون اسممو ترج ...

منم دوسدارم اسممو صدا بزنن مثلا جاریم ب بچه های خواهر شوهرم میگه خوبی زن دایی من اصلا دوس ندارم بهم بگن زن دایی 

2738
اینطوری بهتره؟ چون بگم خواهر فکر میکنن فرق میزارم یا جالب نیست؟

خواهر یکم رسمی هست یجوریه شما با صداقتت همونطور ک ب خواهرت ابجی میگی ب ایشون هم بگو

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
نه من باشم ناراحت نمیشم شما  میتونی آبجی یا زنداداش صداش کنی بهتره بنظرم

خیلی خیلی از راهنماییتون سپاس گذارم

خواهر یکم رسمی هست یجوریه شما با صداقتت همونطور ک ب خواهرت ابجی میگی ب ایشون هم بگو

ممنونم از راهنماییتون

ما که همو به اسم صدا میکنیم

ولی مادر شوهرم اونو دعواش میکنه تو جمع میگه زنداداش بهم 

منم خندم میگیره ازش

به شوهر خواهر شوهرمم میگه به اسم صدام نکنه ولی اون گوش نمیده😂

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
2706